Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Daniel Krajewski

Daniel Krajewski

Daniel KrajewskiSzczegółyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Szczegóły

miejsce urodzenia:
Warszawa
dyscyplina:
Aktor teatralny

Opis

Daniel Krajewski to urodzony w 1990 roku w Warszawie polski aktor teatralny. Współpracuje przede wszystkim z warszawskim Teatrem 21. Poza aktorstwem interesuje się sportem, działalnością edukacyjną oraz językami obcymi.

Teatr – dorobek artystyczny

Jak już zostało wspomniane, Daniela Krajewskiego można kojarzyć przede wszystkim z występami w Teatrze 21 w Warszawie. Nie oznacza to jednak, że aktor w trakcie swojej dotychczasowej kariery nie występował na deskach innych teatrów. Można było go też oglądać m.in. w Nowym Teatrze w Warszawie. Daniel zagrał już w następujących przedstawieniach:

 • „Rodzina”,
 • „Indianie”,
 • „Libido romantico”,
 • „Jak przestałem być idealny”,
 • „Ja jestem ja”,
 • „...i my wszyscy. Odcinek 0”,
 • „Portret”,
 • „Pesach to święto wolności”,
 • „Rewolucja, której nie było”,
 • „Statek miłości. Odcinek 1”,
 • „Tu bi-Szwat”,
 • „Upadki. Odcinek 2”.

Co można o nim powiedzieć? Oczywiście to, że świetnie się czuje na scenie i daje na niej z siebie wszystko. Jednocześnie chętnie prowadzi liczne warsztaty edukacyjne, a największy spokój odnajduje w górach.

Daniel Krajewski – powiązani artyści i artystki

Warto wiedzieć, że Daniel Krajewski występuje w spektaklach teatralnych już od wielu lat, a co za tym idzie spotkał na swojej aktorskiej drodze różnych artystów. Razem z nim grali już m.in.: Grzegorz Brandt, Maja Kowalczyk, Teresa Foks, Anna Drózd, Aleksander Orliński, Michał Pęszyński, Aleksandra Skotarek, Marta Stańczyk, Jan Adam Kowalewski, Martyna Peszko, Emilia Rajca, Piotr Sakowski, Cecylia Sobolewska, Maciej Pesta, Piotr Swend, Magdalena Czerwińska czy też Magdalena Świątkowska.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Gdzie i kiedy urodził się Daniel Krajewski?
Daniel Krajewski to polski aktor teatralny, który urodził się w 1990 roku w Warszawie. Regularnie występuje w warszawskim Teatrze 21, choć pokazał się widowni również na scenie Nowego Teatru w Warszawie.
W jakich spektaklach teatralnych wystąpił już Daniel Krajewski?
Daniel Krajewski ma na swoim koncie liczne spektakle teatralne. Utalentowany aktor zagrał już w takich przedstawieniach, jak: „Rodzina”, „Libido romantico”, „Indianie”, „Ja jestem ja”, Jak przestałem być idealny”, „Portret”, „...i my wszyscy. Odcinek 0”, „Pesach to święto wolności”, „Rewolucja, której nie było”, „Upadki. Odcinek 2”, „Statek miłości. Odcinek 1” czy też „Tu bi-Szwat”.
Z kim współpracował już Daniel Krajewski?
Daniel Krajewski współpracował już z wieloma artystami i artystkami. W tym gronie znaleźli się m.in.: Maja Kowalczyk, Magdalena Świątkowska, Magdalena Czerwińska, Cecylia Sobolewska, Emilia Rajca, Maciej Pesta, Piotr Swend, Martyna Peszko, Piotr Sakowski, Marta Stańczyk, Grzegorz Brandt, Teresa Foks, Aleksander Orliński, Jan Adam Kowalewski czy też Anna Drózd.
Czym poza aktorstwem zajmuje się Daniel Krajewski?
Daniel Krajewski zdecydowanie najlepiej czuje się na scenie, ale regularnie prowadzi również warsztaty edukacyjne. Dodatkowo lubi spędzać czas w górach i chętnie zabiera się za języki obce oraz wolontariat. Pewne jest jedno – absolutnie nie przepada za bezczynnością.

Fani lubią też

Zobacz też