Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Łukasz Pietsch

Łukasz Pietsch

Łukasz PietschSzczegółyOpisWydarzeniaŁukasz Pietsch - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

wiek:
46 lat
data urodzenia:
30.05.1977
miejsce urodzenia:
Gubin
dyscyplina:
Artysta kabaretowy, kompozytor, pianista, muzyk
social media:

Opis

Łukasz Pietsch to urodzony 30 maja 1977 roku w Gubinie polski artysta kabaretowy, kompozytor oraz pianista. Występuje w kabarecie Hrabi (założonym w 2002 roku).

Kabaret Hrabi – z kim współpracuje Łukasz Pietsch? Popularne skecze

Jeśli chodzi o to, z kim Łukasz Pietsch współpracuje w kabarecie Hrabi należałoby wymieć takie nazwiska, jak:

  • Joanna Kołaczkowska,
  • Dariusz Kamys,
  • Tomasz Majer.

Na samym początku członkiem popularnej polskiej grupy kabaretowej był też Krzysztof Szubzda, ale jego miejsce zajął wspomniany wyżej Tomasz Majer. Kabaret Hrabi jest znany m.in. z takich skeczów, jak: „Egzamin”, „Pociąg uciekł”, „Zagadkowe zwłoki”, „Narwana kobieta”, „Bar turystyczny”, „Sąsiadka nie popełnia błędu”, „Savoir vivre”, „Dziubas”, „Rozmowa telefoniczna z mężem”, „Terapia” czy też „Strażacy”.

Dochodzą do tego oczywiście liczne programy kabaretowe, wśród których należy wyróżnić m.in. „Kobieta i mężczyzna”, „Pienia i jęki”, „Gdy powiesz: TAK”, „Tak, że o”, „Lubię to!”, „Cyrkuśniki”, „Wady i waszki” oraz „Pociechy”.

Nagrody

Kabaret Hrabi można kojarzyć nie tylko z doskonałej gry scenicznej i nietuzinkowego humoru, ale też z wielu nagród, zdobytych m.in. podczas Dąbrowskiej Ściemy Kabaretowej (DebeŚciaK).

Łukasz Pietsch – co poza występami kabaretowymi?

Jak już zostało wspomniane, Łukasz Pietsch nie jest związany jedynie z występami kabaretowymi (warto również podkreślić, że zdecydowanie częściej na scenie pojawiają się jego koledzy i koleżanka z kabaretu, a on sam jest odpowiedzialny głównie za płaszczyznę muzyczną).

Łukasz to absolwent Uniwersytetu Zielonogórskiego, a w przeszłości miał styczność z zespołem muzycznym Evidence. Interesuje się sportem i bardzo ceni sobie aktywność fizyczną. Regularnie bierze udział w zawodach piłkarskich oraz turniejach tenisowych – zresztą z bardzo dobrym skutkiem! To jeden z najlepszych tenisistów wśród polskich artystów kabaretowych oraz wszechstronnie uzdolniony muzyk.

Wydarzenia

Łukasz Pietsch - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Łukasz Pietsch?

Miejscowości, w których Łukasz Pietsch wystąpi w najbliższym czasie: Kraków, Radom, Wrocław, Białystok, Warszawa, Olsztyn, Ełk, Gdańsk, Ostróda, Sopot, Koszalin, Bydgoszcz, Szczecin.

Gdzie i kiedy urodził się Łukasz Pietsch oraz z czego jest znany?
Łukasz Pietsch to nie tylko popularny artysta kabaretowy, ale też kompozytor, pianista i muzyk, który urodził się 30 maja 1977 roku w Gubinie. Jest absolwentem Uniwersytetu Zielonogórskiego, a wolny czas poświęca na uprawianie sportu (głównie piłki nożnej i tenisa). Uważany za jednego z najlepszych tenisistów w branży kabaretowej – ma na swoim koncie liczne sukcesy. Występuje w kabarecie Hrabi (założonym w 2002 roku). W przeszłości był powiązany z zespołem muzycznym Evidence.
Z kim Łukasz Pietsch gra w kabarecie Hrabi oraz z jakimi skeczami i programami kojarzona jest ta grupa kabaretowa?
Łukasz Pietsch w kabarecie Hrabi występuje razem z Joanną Kołaczkowską, Dariuszem Kamysem i Tomaszem Majerem. Na samym początku istnienia grupy kabaretowej, jej członkiem był też Krzysztof Szubzda. Grupa opublikowała już takie skecze, jak: „Egzamin”, „Narwana kobieta”, „Bar turystyczny”, „Zagadkowe zwłoki”, „Dziubas”, „Rozmowa telefoniczna z mężem”, „Strażacy” czy też „Savoir Vivre”. Publiczność kojarzy ją też z programów kabaretowych „Kobieta i mężczyzna”, „Pienia i jęki”, „Wady i waszki”, „Lubię to!”, „Tak, że o”, „Gdy powiesz: TAK”, „Cyrkuśniki” oraz „Pociechy”.
Jakimi nagrodami może się pochwalić Łukasz Pietsch?
Łukasz Pietsch oraz kabaret Hrabi zostali uhonorowani m.in. podczas Dąbrowskiej Ściemy Kabaretowej (DebeŚciaK). W tym miejscu należy również podkreślić, że Łukasz może się pochwalić medalami zdobytymi na Mistrzostwach Polski Artystów Kabaretowych w tenisie ziemnym.

Fani lubią też

Zobacz też