Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Katarzyna Herman

Katarzyna Herman

Katarzyna HermanOpisWydarzeniaKatarzyna Herman - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Katarzyna Herman to urodzona w 1971 roku w Mrągowie polska aktorka. Jest absolwentką Państwowe Wyższej Szkoły Teatralnej, którą skończyła w 1994 roku. Zagrała w wielu filmach, które zdobyły uznanie krytyków. Katarzyna Herman zdobyła takie nagrody jak Róża Gali” w plebiscycie czasopisma Gala w kategorii „Piękni dziś” (2007) oraz Jantar za najlepszą rolę kobiecą na Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych za swoją rolę w filmie W sypialni (2012).

Katarzyna Herman Filmie

Katarzyna Herman wystąpiła w licznych filmach. Jej gra aktorska została doceniona przez reżyserów takich jak między innymi Ryszard Bugajski – w jego filmie Generał Nil aktorka wcieliła się w rolę Marii Gurowskiej. Katarzyna Herman byłą również częścią obsady filmu Pokot reżyserii Agnieszki Holland. Scenariusz do filmu został napisany przez Olgę Tokarczuk. Film Pokot zdobył liczne nagrody, w tym Złotego Niedźwiedzia, który został przyznany podczas Berlinale w 2017 roku. Oprócz tego można ją zobaczyć w takich produkcjach jak między innymi Córki dancingu, Panie Dulskie czy Kler.

 

Katarzyna Herman wystąpiła również w wielu serialach telewizyjnych. Tytuły z jej udziałem to między innymi M jak miłość, Prawo Agaty czy Ojciec Mateusz.

Katarzyna Herman spektakle 2023

Katarzyna Herman jest aktorką, która można oglądać zarówno w telewizji jak i teatrze. Spektakle 2023 z udziałem aktorki to między innymi komedia Czworo do poprawki, która wystawiana jest na deskach Garnizonu Sztuki. Na scenie oprócz aktorki będzie można zobaczyć między innymi Agnieszkę Sienkiewicz czy Wojciecha Wysockiego.

Wydarzenia

Katarzyna Herman - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Katarzyna Herman?

Miejscowości, w których Katarzyna Herman wystąpi w najbliższym czasie: Zielona Góra, Warszawa, Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz, Wrocław, Katowice.

Fani lubią też

Zobacz też