Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Katarzyna Trzcińska

Katarzyna Trzcińska

Katarzyna Trzcińska OpisWydarzeniaKatarzyna Trzcińska - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Katarzyna Trzcińska to urodzona w 1966 roku w Gdańsku polska aktorka teatralna, filmowa, modelka, prezenterka telewizyjna i producentka.

Rozwój kariery aktorskiej Katarzyny Trzcińskiej

Katarzyna Trzcińska już w trakcie studiów miała  kontakt ze sceną. Zagrała między innymi w Teatrze Telewizji w spektaklu Przypowieść głupca w reżyserii Jacka Bursztynowicza oraz Para za parą w reżyserii Andrzeja Zakrzewskiego.

 

Jej spektaklem dyplomowym była Muzykoterapia Andrzeja Strzeleckiego, w którym wystąpiła. Spektakl prezentowany był w Teatrze Rampa.

 

W późniejszym czasie przeprowadziła się na rok do Australii, aby po powrocie zacząć pracę w Teatrze Studio. Współpracowała również z teatrami: Współczesnym, Theatre de Luciole Paris, Komedia. W jej dorobku artystycznym znajdują się liczne role filmowe i serialowe, w takich produkcjach jak między innymi: Rozmowy kontrolowane, Ryś, Dług, Kallafiorr, Rancid Aluminium, Siedem przystanków na drodze do raju, Szaleńcy, Mowa ptaków, Zieja, 40-latek 20 lat później, Nie Ciebie nie siebie mi żal, Na dobre i na złe, Będziesz moja, Ja wam pokażę, Dwie strony medalu, Barwy Szczęścia, Cisza nad Rozlewiskiem, Pensjonat nad Rozlewiskiem, Młody Piłsudski.

 

W czasie studiów była również modelką słynnej Mody Polskiej Jerzego Antkowiaka. Współpracowała też  z czołowymi polskimi projektantami takimi jak  Grażyna Hasse, Xymena Zaniewska, Bernard Hanaoka, Joanna Klimas czy  Gosia Baczyńska. Była także producentką i reżyserką pokazów mody.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, CC-BY-SA 4.0

Wydarzenia

Katarzyna Trzcińska - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Katarzyna Trzcińska ?

Miejscowości, w których Katarzyna Trzcińska wystąpi w najbliższym czasie: Poznań.

Fani lubią też

Zobacz też