Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Pop Bovska: Kęsy

Bovska: Kęsy

Organizator: Follow The Step

OpisArtyści

Opis

Bovska nie próżnuje - jej nowy album zatytułowany „Kęsy” ujrzał światło dzienne we wrześniu 2018! Chwilę po tym artystka wyruszyła w ogólnopolską trasę koncertową, promującą nowy materiał. BOVSKA bilety na koncerty już w sprzedaży!

BOVSKA trasa koncertowa 2019:


Bovska to zdecydowanie jeden z najważniejszych debiutów 2016 roku. Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty „Kaktus” został wyprzedany w 2 dni po premierze, a singlowy utwór „Kaktus” podbił serca publiczności i stał się motywem przewodnim czołówki do serialu TVN „Druga Szansa”. Bovska ma za sobą występy na najważniejszych festiwalach w kraju - m.in. Open’er Festival, Orange Warsaw Festival czy Green Olsztyn Festival. Druga płyta artystki zatytułowana „Pysk” została nominowana do Fryderyków w kategorii „Album Roku Elektronika”. 


Najnowszy materiał zatytułowany „Kęsy” to płyta wypełniona elektroniką w nietradycyjnym tego słowa znaczeniu. Refreny są proste i chwytliwe, a beaty mocne, ale też bardzo taneczne. Ten album pulsuje energią i elektryzuje. 

 

Regulamin imprezy dostępny TUTAJ.

 

Wszystkie zakupione bilety na przeniesione koncerty (Poznań, Koszalin, Łódź, Lublin, Katowice, Białystok) zachowują swoją ważność i nie ma potrzeby ich zwrotu ani wymiany. Przepraszamy za niedogodności.

 

BOVSKA bilety na koncerty już w sprzedaży.

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn