Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Koncerty Pop Bovska "Dzika"

Bovska "Dzika"

Organizator: Radio Wrocław

Bovska "Dzika"O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Bovska we Wrocławiu! Radio RAM zaprasza na koncert fenomenalnej artystki. Bovska z utworami z najnowszej płyty pt. "Dzika" wystąpi 17 września o godz. 19.00 w Sali Koncertowej przy Karkonoskiej 10. Bilety na koncert już dostępne.

Bovska "Dzika"

Bovska to wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, artystka wizualna i performerka. Artystka obdarzona niezwykłą wrażliwością, twórcza i autentyczna. Do Wrocławia przyjedzie z utworami ze swojego najnowszego albumu pt. "Dzika", który jest świadectwem jej wielkiej przemiany. Zawita do nas zatem zupełnie nowa Bovska!

Album Dzika, zawierający 12 utworów, to płyta o kobiecie i wokół kobiety. Ukazuje świat z bardzo kobiecej perspektywy. Jest o jej energii, sile, ciągłej cyklicznej przemianie, cierpieniu, spojrzeniu na świat, na miłość, na emocje. Skupiona, jak zawsze u Bovskiej, wokół delikatnej tkanki tego, co trudno opisać słowami, a co świetnie potrafi zmieścić się w piosence. Bovska przeszła przemianę od ostatniego albumu Sorrento. Słychać to w tekstach, których jest autorską i muzyce, którą współtworzyła wraz z producentem albumu Archie Shevsky’m.

Tytułowy utwór "Dzika" jest swego rodzaju manifestem kobiety poszukującej swojej tożsamości i wewnętrznej akceptacji. Utwór dotyka intymności jaką tworzymy sami ze sobą. Dzika dziewczynka uosabia spontaniczność, instynkt, głębokie odczuwanie rzeczywistości.

Oprawa wizualna towarzysząca Bovskiej na każdej płaszczyźnie jest dopracowana do granic możliwości: od konceptualnego wydawnictwa, poprzez wysokiej jakości teledyski, aż po imponujące muzycznie i scenograficznie koncerty. 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też