Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Weronika Książkiewicz

Weronika Książkiewicz

Weronika Książkiewicz SzczegółyOpisWydarzeniaWeronika Książkiewicz - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

wiek:
43 lata
data urodzenia:
21.03.1981
dyscyplina:
Aktorka filmowa, serialowa i teatralna
social media:

Opis

Weronika Książkiewicz to urodzona w 1981 roku w Moskwie polska aktorka. W 2005 roku została absolwentką Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Filmowej im. Leona Schillera w Łodzi.

Rozwój kariery aktorskiej Weroniki Książkiewicz

Debiut aktorski Weroniki Książkiewicz miał miejsce w 2005 roku. W tym czasie wystąpiła w teatrze, gdzie zaprezentowała rolę Józi w spektaklu Poszaleli Aleksandra Fredry wystawianym na scenie Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi. Była również związana z innymi teatrami: Nowym w Łodzi, Teatr „Bagatela” im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego i 6. Piętro w Warszawie.

 

Weronika Książkiewicz wystąpiła w takich produkcjach filmowych jak między innymi Planeta Singli, Rozmowy nocą czy Mała Moskwa. Można było ją również zobaczyć w takich serialach telewizyjnych jak Lokatorzy, Na noże, Na wspólnej czy BrzydUla.

 

 W 2008 roku wystąpiła w drugiej edycji programu rozrywkowego emitowanego na TVP2 Gwiazdy tańczą na lodzie i w jednym z odcinków Fort Boyard. Planowała również w 2009 roku wystąpić w dziewiątej edycji programu TVN Taniec z gwiazdami lecz z powodów zdrowotnych musiała zrezygnować z udziału w wydarzeniu.

Weronika Książkiewicz spektakle

Weronika Książkiewicz jest aktorką, która świetnie odnajduje się zarówno w teatrze jak i telewizji. Spektakle z udziałem aktorki to między innymi komedia Seks, miłość i podatki w reżyserii Tomasza Dutkiewicza, gdzie wystąpi na jednej scenie między innymi z Magdaleną Wójcik czy Mikołajek Krawczykiem

 

Źródło zdjęcia: Flickr

 

 

Zobacz też: Kaja Paschalska, Krzysztof Ibisz, Edyta Herbuś, Jakub Sasak, Agnieszka Więdłocha, Joanna Moro, Marcin Mroczek, Klaudia Halejcio, Anna Ilczuk, Jakub Józefowicz, Olga Paszkowska, Łukasz Simlat, Gabriela Muskała, Katarzyna Granecka, Łukasz Płoszajski, Lidia Stanisławska, Paweł Burczyk, Piotr Borowski, Przemysław Bluszcz, Wojciech Malajkat,

 

Wydarzenia

Weronika Książkiewicz - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Weronika Książkiewicz ?

Miejscowości, w których Weronika Książkiewicz wystąpi w najbliższym czasie: Poznań.

Fani lubią też

Zobacz też