Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Recital i Poezja śpiewana Lata 20-te, lata 30-te - Koncert Muzyki Przedwojennej - Orkiestra Księżniczek

Lata 20-te, lata 30-te - Koncert Muzyki Przedwojennej - Orkiestra Księżniczek

Organizator: TOMCZYK ART

Opis

Opis

Przeżyjmy to jeszcze raz! Zapraszamy na wielkie muzyczne widowisko - Lata 20-te, lata 30-te - Koncert Muzyki Przedwojennej - Orkiestra Księżniczek! Lata 20-te, lata 30-te - Koncert Muzyki Przedwojennej- Orkiestra Księżniczek bilety już dostępne.

Lata 20-te, lata 30-te - Koncert Muzyki Przedwojennej - Orkiestra Księżniczek trasa 2022/2023

Podczas koncertu usłyszymy obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będzie Straussowska Orkiestra Kameralna składająca się z wybitnych muzyków młodego pokolenia, występujących na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.

 

Na scenie wystąpią także wielokrotnie nagradzane gwiazdy polskiego i międzynarodowego baletu oraz laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. 

Lata 20-te, lata 30-te - Koncert Muzyki Przedwojennej - Orkiestra Księżniczek program

Historia zatacza koło! Po 100 latach, podczas wielkiej trasy koncertowej organizowanej przez agencję muzyczną Tomczyk Art, która swoim zasięgiem obejmie cały kraj, największe polskie i europejskie sale koncertowe, znów usłyszmy nieśmiertelne przeboje filmowe i operetkowe czasów międzywojennych, perły polskiej piosenki.

 

Zabrzmią między innymi: "Miłość Ci wszystko wybaczy", "Umówiłem się z nią na dziewiątą", "Ada! To nie wypada!", "Powróćmy jak za dawnych lat", "Tango milonga", "Ostatnia niedziela" i wiele innych niezapomnianych melodii okresu międzywojennego.

 

Będzie można usłyszeć największe przeboje ze starych filmów i operetek oraz ogniste tanga i czardasze. Usłyszymy między innymi melodie z repertuaru Hanki Ordonównej, Eugeniusza Bodo, Toli Mankiewiczównej, Jana Kiepury i innych.

 

Nota informująca o koncercie i jego opis są pomysłem i własnością firmy Tomczyk Art, os. reprezentująca - Jędrzej Tomczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone

 

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn