Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskaprojekt-warszawa
Home Miejsce Hala Pod Dębowcem BBOSiR

Hala Pod Dębowcem BBOSiR

Bielsko-Biała, Karbowa 26
Hala Pod Dębowcem BBOSiROpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Hala Pod Dębowcem BBOSiR to hala widowiskowo-sportowa w Bielsku-Białej, zlokalizowana przy ulicy Karbowej 26 w dzielnicy Olszówka. Budowę obiektu rozpoczęto w 2009 roku, natomiast zakończono w 2010 roku. Jej właścicielem jest Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

 

Hala Pod Dębowcem BBOSiR – o obiekcie

Hala Pod Dębowcem pełni funkcję wystawienniczą, sportową i widowiskową. Trybuny mogą pomieścić aż do 3000 osób, a w przypadku koncertów – do 1500 gości więcej. Na zewnątrz budynku znajduje się parking na 300 miejsc samochodowych. Hala Pod Dębowcem przystosowana jest również do przeprowadzania gier zespołowych.

 

Nieoficjalne otwarcie hali odbyło się 23 kwietnia 2010 roku, w tym samym czasie, co 37. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz Twój Dom 2010. Uczestnikami byli wystawcy z Austrii, Czech, Słowacji oraz Polski. Prawdziwe otwarcie Hali Pod Dębowcem odbyło się 2 września 2010 roku. Wydarzenie uświetnił mecz towarzyski Aluprof Bielsko-Biała i VK Modřanská Prostějov.

Hala Pod Dębowcem – koncerty

Wydarzenia w Hali Pod Dębowcem przyciągają publiczność, spragnioną doskonałej zabawy. Odbywają się tu koncerty, spektakle teatralne, taneczne, a także kabaretowe. Co do tej pory wydarzyło się w obiekcie Hala Pod Dębowcem? Koncerty polskich i zagranicznych gwiazd, takich, jak D-Bomb, Long&Junior, Chris Botti. Miała tu miejsce Gala Polskiego Jazzu, na której pojawili się Włodzimierz Nahorny, Stanisław Soyka, Wojciech Myrczek, Beata Przybytek.

 

Koncerty w Hali Pod Dębowcem to okazja do świetnego spędzenia czasu wolnego. Widzowie mieli okazję bawić się na imprezie Kings Of Disco, gdzie wystąpili Piękni i Młodzi, Boys, Łobuzy, Czadoman, Mejk, Markus P oraz Mig. Muzycy wykonali swoje największe przeboje. Widzom towarzyszyła moc, energia i rewelacyjna muzyka w rytmach disco. Ci, którzy zdecydowali się zakupić bilet na koncert VIP mieli okazję otrzymać płytę z autografem, a także zdjęcie z ukochanym muzykiem.

 

Hala Pod Dębowcem – wydarzenia 2022

A już niebawem – Hala Pod Dębowcem – wydarzenia 2022. Co odbędzie się w najbliższym czasie? Widzowie nie mogą doczekać się musicalu Metro pod dyrekcją Janusza Józefowicza

To niezwykły spektakl pełen, tańca, śpiewu, muzyki, pasji, młodości i miłości, opowieść o marzeniach i rozczarowaniach oraz o głowach pełnych ideałów. Na scenie w rolach głównych pojawią się Magdalena Dąbkowska/Natalia Kujawa, Jakub Józefowicz/Jerzy Grzechnik, Maciej Robakiewicz/Janusz Józefowicz oraz Mariusz Czajka.

 

Co jeszcze odbędzie się w Hali Pod Dębowcem? Koncert niezwykłego, Państwowego Akademickiego Ansamblu Pieśni i Tańca Gruzji Rustavi. Zespół od ponad 50 lat zespół zachwyca publiczność narodowymi pieśniami i tańcami. Grupa wyróżnia się kwintesencją, polifonią i niezwykle bogatym repertuarem. Narodowy Akademicki Ansambl Gruzji podczas występu w Polsce zaprezentuje najlepsze tańce zaskoczy publiczność energią oraz choreografią. Występowi akompaniować będzie chór, śpiewający muzykę na żywo.

 

Już niedługo w Hali Pod Dębowcem odbędzie się 10 edycja Polskiej Nocy Kabaretowej, czyli największe widowisko kabaretowe! Wystąpi tu największy i najlepszy skład artystów, którzy z pewnością rozbawią publiczność do łez. Nie zabraknie komentarza o lokalnych sukcesach i porażkach, aferach i innych, gorących plotek! Na scenie pojawią się Kabaret Skeczów Męczących, Nowaki, Kabaret Młodych Panów, Smile, K2 oraz Kabaret Moralnego Niepokoju.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Hala Pod Dębowcem?
Hala Pod Dębowcem znajduje się przy ul. Karbowej 26.
Jakie wydarzenia odbyły się w Hali Pod Dębowcem?
W Hali Pod Dębowcem odbyło się wiele wydarzeń, m.in. koncerty D-Bomb, Long&Junior, Chris Botti, King Of Disco z udziałem Boys, Łobuzy, Piękni i Młodzi, Czadoman, Mejk, Markus P oraz Mig i wiele innych.
Kiedy została utworzona Hala Pod Dębowcem?
Hala Pod Dębowcem utworzona została w 2010 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też