Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Teatr Rampa w Warszawie

Teatr Rampa w Warszawie

Warszawa, Kołowa 20
Teatr Rampa w WarszawieOpisWydarzeniaWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Teatr Rampa jest dziś jednym z najliczniej odwiedzanych teatrów m.st. Warszawy.  Co roku gości w nim ponad 80 tysięcy widzów na ponad 300 spektaklach. Większość przedstawień znajdujących się w repertuarze teatru to widowiska muzyczne adresowane do widzów dorosłych oraz do dzieci i młodzieży.

 

W ostatnich latach Rampa podbija serca mieszkańców Stolicy przede wszystkim cyklem widowisk muzycznych opartych o największe przeboje Broadwayu (Show Broadway Exclusive), przeboje legendarnej grupy Queen (Rapsodia z demonem) czy zespołu The Beatles (Twist and Shout) oraz światowej sławy musicale takie jak Kobiety na skraju załamania nerwowego czy kultowy Jesus Christ Superstar. W ofercie teatru można znaleźć również unikatowe muzyczne spektakle Sceny Kameralnej oparte na twórczości wybitnych osobowości polskiej sceny muzycznej Agnieszki Osieckiej oraz licznych kompozytorów (Cafe Sax) i legendy światowej piosenki Evie Cassidy (spektakl EVA). Lekkości tej Scenie dodała jej najnowsza premiera – komedia muzyczna Na wschód od Hollywood.

 

Teatr Rampa może poszczycić się również najbogatszą wśród teatrów dramatycznych Warszawy ofertą spektakli dla dzieci i młodzieży, które nie tylko bawią, ale pełnią również wyjątkową rolę edukacyjną. Musicale familijne, grane w weekendy dla rodziców z dziećmi, zyskały ogromne zainteresowanie i popularność wśród warszawskich rodzin.

 

Afiliowany przy Teatrze Rampa amatorski Teatr Muzyczny Tintilo dodatkowo uzupełnia repertuar musicalowymi adaptacjami dziecięcej literatury światowej, granymi z ogromnym wdziękiem i aktorską sprawnością przez aktorski zespół dziecięco-młodzieżowy wspierany aktorami Rampy.

 

Działająca w Teatrze od wielu lat Galeria Sztuki stała się ważnym miejscem promocji wybitnych artystów malarzy, grafików i fotografików, a licznym widzom spektakli zapewnia rozszerzenie i wzbogacenie doznań artystycznych w czasie ich wizyty w Teatrze.

 

Wydarzenia

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też