Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Miejsce Kutnowski Dom Kultury

Kutnowski Dom Kultury

Kutno, Stanisława Żółkiewskiego 4
Sprawdź wydarzenia
Kutnowski Dom KulturyOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Kutnowska placówka rozpoczęła swoją działalność w 1972 roku po trzech latach budowy. Początkowo na scenie odbywały się przede wszystkim imprezy estradowe. Warto również zaznaczyć, że na terenie obiektu odbywały się również turnieje szachowe, cykliczne spotkania podróżnicze oraz jarmarki.

Obecnie placówka ta jest jedną z najnowocześniejszych instytucji kulturowych w całym województwie. Jakie imprezy odbywają się w Kutnowskim Domu Kultury? Koncerty, spotkania tematyczne, spektakle teatralne czy występy taneczne – repertuar KDK w Kutnie jest bardzo różnorodny. Co równie ważne, na terenie placówki funkcjonuje również kino.

Kutnowski Dom Kultury: wydarzenia

W ostatnich tygodniach na scenie KDK wystąpiła m.in. Anita Lipnica, która przedstawiła widowni zestaw mniej i bardziej znanych piosenek miłosnych. Artystka zaprezentowała gościom zarówno autorski repertuar, jak i covery utworów innych twórców.

Jakie wydarzenia muzyczne dla dzieci organizuje Kutnowski Dom Kultury? Koncerty dla najmłodszych to spotkania, podczas których goście poznają muzykę i instrumenty z odległych zakątków świata. Bilety na muzyczne poranki dostępne są w sprzedaży online, m.in. na oficjalnej stronie internetowej placówki.

Kutnowski Dom Kultury: koncerty 

Imprezy tematyczne to stała atrakcja, jaką oferuje Kutnowski Dom Kultury. Koncerty dla dzieci i młodzieży to m.in. Kutnowski Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej "Dla Ciebie Polsko". W wydarzeniu mogą wziąć udział soliści i zespoły wokalne do 8 osób w różnych kategoriach wiekowych – od przedszkolaków do uczniów szkół ponadpodstawowych.

Kutnowski Dom Kultury: bilety na seanse kinowe

Kutnowskie kino cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży. W repertuarze widnieją zarówno propozycje fabularne, jak i komedie, dramaty oraz horrory. Jednym z popularnych w ostatnim czasie tytułów jest m.in. film pod tytułem „Orzeł. Ostatni patrol”. Historia opowiada o losach załogi legendarnego polskiego okrętu podwodnego, który zasłynął bohaterskimi czynami podczas II wojny światowej.

Z wyjątkowym entuzjazmem kinomaniaków spotkał się także film biograficzny w reżyserii Daniela Jaroszka. "Johnny" to historia opowiadająca o losach młodego chłopaka, który rozpoczyna prace społeczne w miejscowym hospicjum. Warto dodać, że całość inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Kutnowski Dom Kultury?
KDK znajduje się w Kutnie przy ulicy Żółkowskiego 4. Warto podkreślić, że obiekt dostosowany jest w pełni dla osób niepełnosprawnych.
Jakie wydarzenia odbyły się w Kutnowskim Domu Kultury?
Koncerty i imprezy muzyczne to niejedyne eventy, jakie organizowane są w Kutnowskim Domu Kultury. Wydarzenia grupowe także przyciągają mnóstwo zainteresowanych. W KDK funkcjonują takie sekcje, jak m.in. teatr, joga czy plastyka. Bilety na imprezy zakupić można drogą elektroniczną.
Kiedy został utworzony Kutnowski Dom Kultury?
Kutnowski Dom Kultury rozpoczął uroczystą działalność w kwietniu 1972 roku pod przewodnictwem ówczesnego dyrektora Kazimierza Jóźwiaka. Obiekt funkcjonował początkowo pod nazwą Powiatowego Domu Kultury.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też