Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Artysta Małgorzata Duda

Małgorzata Duda

Małgorzata Duda OpisWydarzeniaMałgorzata Duda - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Małgorzata Duda to urodzona w 1963 roku polska aktorka występująca w teatrze oraz musicalu oraz filmowa wokalistka. Jest nauczycielem i reżyserem teatrów młodzieżowych i warsztatów teatralnych. Przewodnicząca jury Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Rozwój karier aktorskiej Małgorzaty Dudy

Małgorzata Duda w 1989 roku została absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Obecnie związana jest z Teatrem Nowym w Warszawie, Teatrem Rampa oraz teatrem muzycznym Studio Buffo.

Aktorka należała do obsady słynnego musicalu Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy Metro. W musicalu Metro wystąpiła także na Broadwayu. Można ją też zobaczyć w takich serialach jak między innymi Klan, Plebania, Na wspólnej, Prawo Agaty czy Pierwsza miłość.

Małgorzata Duda jest również aktorką dubbingową. Jej głos można usłyszeć w takich produkcjach jak między innymi Scooby Doo: Abrakadabra-Doo, Gumiesie czy Kacze opowieści.

Małgorzata Duda spektakle 2023

Małgorzatę Dudę Można oglądać zarówno w telewizji jak i grającą na teatralnej scenie. Spektakle 2023 z udziałem aktorki to między innymi komedia Klimakterium...i już w reżyserii Cezarego Domagały. Na scenie oprócz aktorki będzie można zobaczyć między innymi Grażynę Zielińską, Lidię Stanisławską czy Barbarę Wrzesińską. Spektakl można zobaczyć w wielu polskich miastach. Opowiada o wyjątkowych kobietach, które przeżywają trudny okres w życiu lecz mimo tego nie zabraknie w tym wszystkim humoru.

Wydarzenia

Małgorzata Duda - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Małgorzata Duda ?

Miejscowości, w których Małgorzata Duda wystąpi w najbliższym czasie: Inowrocław, Grodzisk Mazowiecki, Kwidzyn, Nowy Targ, Warszawa, Piotrków Trybunalski, Łódź, Radomsko, Marki, Konin, Chrzanów, Andrychów, Gdynia, Kutno, Bytom, Jastrzębie-Zdrój.

Fani lubią też

Zobacz też