Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmaaudioriversun-festival
Home Artysta Ewa Cichocka

Ewa Cichocka

Sprawdź wydarzenia
Ewa Cichocka OpisWydarzeniaEwa Cichocka - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Ewa Cichocka to urodzona w 1960 roku w Olsztynie artystka estradowa, piosenkarka, tancerka, społecznik. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Olsztynie.

Rozwój kariery scenicznej Ewy Cichockiej

Ewa Cichocka już w liceum zajmowała się tańcem towarzyskim, a od 1982 roku rozpoczęła działalność estradową w zespole Kaczki z Nowej Paczki, a od 1985 w  Czerwony Tulipan.

W 1985 roku razem z przyjaciółmi - Krystyną Świątecką i Stefanem Brzozowskim założyła zespół Czerwony Tulipan. Współpracuje także z kabaretem Długi, łódzkim kabaretem Kapota oraz olsztyńskim  Czyści jak łza. W latach 1975-1982 zajmowała się, z ogólnopolskimi sukcesami, tańcem towarzyskim. Od 1985 roku do dnia dzisiejszego współpracuje z zespołem Czerwony Tulipan  Do zespołu Czerwony Tulipan wnosi żywiołowość i humor, oraz swoje zamiłowanie do tańca poprzez tworzenie scenicznych choreografii.

Ewa Cichocka spektakle 2023

Ewa Cichocka jest aktorką, którą można zobaczyć w wielu spektaklach teatralnych. Spektakle 2023 z udziałem aktorki to między innymi komedia Klimakterium...i już. Spektakl w reżyserii Cezarego Domagały to opowieść o czterech wspaniałych kobietach, które opowiadają i śpiewają o trudnym okresie życia, który nie ominie żadnej z Pań. Nieuchronne problemy w radosnej i ciepłej atmosferze spektaklu przestają być wstydliwe i okazują wcale nie takie straszne. Na scenie oprócz aktorki będzie można zobaczyć między innymi Ewę Złotowską, Małgorzatę Gadecką czy Jolantę Chełmicką. To humor w najlepszym wydaniu.

Wydarzenia

Ewa Cichocka - Często zadawane pytania

Fani lubią też

Zobacz też