Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Pop Bradley Simpson

Bradley Simpson

27.10.2024 Warszawa

Organizator: Alter Art

Bradley SimpsonBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

BRADLEY SIMPSON
niedziela
27.10.2024
20:00

BRADLEY SIMPSON

Warszawa, NIEBO

O wydarzeniu

Bradley Simpson angielski artysta, który zasłynął jako wokalista brytyjskiego zespołu The Vamps, wystąpi ze swoim solowym projektem 27 października w warszawskim klubie Niebo. Bradley Simpson bilety na koncert już w sprzedaży.

Bradley Simpson informacje

Pomysł na solowy projekt powstał w głowie Bradleya ponad dwa lata temu. Po napisaniu kilku piosenek, które okazały się w jego odczuciu zbyt osobiste, w porównaniu do przebojowych osiągnięć z zespołem The Vamps, zrodziła się w nim potrzeba stworzenia czegoś zupełnie nowego. Na fali ekscytacji świeżymi pomysłami, Simpson spotkał się z topowymi brytyjskimi muzykami - Andrew Wellsem i Anthony Rossomando. Niedługo później, pod okiem produkcyjnym BOOTSa (współpracownik m.in. Beyonce, Run The Jewels oraz FKA Twigs) stworzyli pierwszy wspólny singiel – “Cry At The Moon”.

Rozwijając nowy etap swojej twórczej drogi, Simpson wierzy, że fani The Vamps pokochają również jego solowe utwory. „Te piosenki mogą stać się soundtrackiem ich życia – zarówno w tańcu, jak i płaczu. Czuje, że to wyjątkowa okazja, aby wpuścić ich do części mojego życia, której jeszcze nigdy nie pokazywałem”, mówi Simpson.

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też