Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivaldawid-podsiadlohans-zimmerbody-worlds-vitalagnieszka-chylinska
Home Teatr Komedia Pomoc domowa - spektakl Och Teatru

Pomoc domowa - spektakl Och Teatru

Organizator: Adria Art

Pomoc domowa - spektakl Och TeatruO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zapraszamy na rewelacyjną komedię Pomoc domowa w wykonaniu artystów Och Teatru w Warszawie. Pomoc domowa bilety na spektakle już dostępne.

O spektaklu Pomoc domowa - Och Teatr

Pomoc domowa to niezwykle popularna farsa teatralna, wystawiana na wielu scenach w Polsce i na świecie. Jedna noc, jedno mieszkanie, dwie sypialnie i… pomoc domowa, kierująca wydarzeniami.

Komedia autorstwa tytana gatunku – Marca Camolettiego. Sztuka opowiada historię małżeństwa: Norberta (Krzysztof Dracz) i Olgi (Katarzyna Gniewkowska), którzy w wyniku kryzysu małżeńskiego zaplątali się – każdy z osobna – w romanse (w rolach kochanków występują Małgorzata Kocik/Barbara Wypych i Mirosław Kropielnicki). Pośród całego zamieszania jedna osoba kieruje całą intrygą – tytułowa pomoc domowa (Krystyna Janda).

„Pomoc domowa” to spektakl teatralny wystawiany kilkadziesiąt tysięcy razy na całym świecie. Wyjątkowy przekład Bartosza Wierzbięty, znanego m.in. z filmów „Shrek” czy „Madagaskar”, sprawia, że widz nawet na chwilę nie może się powstrzymać od śmiechu.

Spektakl w reżyserii Krystyny Jandy to świetnie nakręcona maszynka do śmiechu. Od początku do końca intryga i niespodziewane zwroty akcji angażują widza w niesamowitą historię, która podbiła serca wielu miłośników teatru na całym świecie

 

PRZEKŁAD: Bartosz Wierzbięta

REŻYSERIA: Krystyna Janda

OBSADA:

  • Norbert: Krzysztof Dracz
  • Olga: Katarzyna Gniewkowska
  • Maja: Małgorzata Kocik/Barbara Wypych
  • Marek: Mirosław Kropielnicki
  • Nadia: Krystyna Janda

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też