Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Dla dzieci Widowiska dla dzieci Akademia Pana Kleksa na Żywo. Muzyczna Szkoła Wyobraźni

Akademia Pana Kleksa na Żywo. Muzyczna Szkoła Wyobraźni

Organizator: Kleks Live Sp. z o.o.

Akademia Pana Kleksa na Żywo. Muzyczna Szkoła WyobraźniO wydarzeniu

O wydarzeniu

Wydarzenie jest częścią Strefy Okaji. "Promocja" czyli fioletowy przycisk "Kup Bilety" oznacza niższą cenę biletu. Wybierz bilet "Strefa Okazji" i zaloguj się na konto Allegro. Liczba biletów ograniczona. Pełna lista ofert dostępna TUTAJ!

 

Strefa Okazji

 

Akademia Pana Kleksa na Żywo! Widowiskowa Muzyczna Szkoła Wyobraźni dla całej rodziny już wkrótce w największych halach w Polsce.

Bajkowy i porywający multimedialny koncert z udziałem wyjątkowych gości – oto Akademia Pana Kleksa na Żywo! Jego Muzyczna Szkoła Wyobraźni pełna magicznych atrakcji dla całej rodziny rusza już w marcu 2024 roku i zagości w największych halach w Polsce. 

Na widzów w Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Trójmieście, Krakowie i Katowicach czekają spektakle z mnóstwem wizualnych oraz muzycznych niespodzianek, przygotowane w specjalnej, koncertowej formule. Poza dużą porcją zabawy i edukacji dla całej rodziny, każde widowisko będzie okazją do spotkania na żywo aktorów, którzy wzięli udział w realizacji najnowszej części filmu.

Do Akademii Pana Kleksa na żywo - Muzycznej Szkoły Wyobraźni zaprosi nas znana z dużego ekranu Ada Niezgódka, czyli Antonina Litwiniak. W ekscytującą podróż do krainy kreatywności i magii zabierze nas także Sebastian Stankiewicz, czyli filmowy Ptak Mateusz. Obok nich na scenie wystąpią jeszcze m.in. Daniel Walasek – Książę Vincent, Konrad Repiński – Albert oraz Jana Jachimek – grająca jako Serdel. Będą też muzyczne gwiazdy – znani z towarzyszącej premierze „Akademii Pana Kleksa” piosenki „Do gwiazd” – Carla Fernandes i Oskar Cyms.

To nie koniec zaplanowanych na trasie atrakcji i gości…

W Akademii Pana Kleksa na żywo - Muzycznej Szkole Wyobraźni wystąpią między innymi:

 • Antonina Litwiniak - Ada Niezgódka
 • Sebastian Stankiewicz - Ptak Mateusz
 • Daniel Walasek – Książę Vincent
 • Konrad Repiński – Albert
 • Jana Jachimek – Serdel
 • Carla Fernandes
 • Oskar Cyms
 • Zuza Jabłońska

Zagraj w trzeciej części „Akademii Pana Kleksa"! 

Na wszystkich wydarzeniach Akademia Pana Kleksa na żywo - Muzyczna Szkoła Wyobraźni zaplanowanych w siedmiu miastach w Polsce, pojawią się łowcy talentów, którzy będą bacznie przyglądać się widowni, szukać ciekawych twarzy i zapraszać na casting do trzeciej odsłony kinowego hitu. Młodzi widzowie uczestniczący w wydarzeniu będą mogli pokazać się w bajkowych strojach oraz zaprezentować swoje magiczne i taneczne umiejętności. Zwłaszcza te podpatrzone przez nich w najnowszej filmowej części „Akademii Pana Kleksa”. Warto dobrze się pokazać i być aktywnym przez całe wydarzenie. Każdy może otrzymać zaproszenie na casting do trzeciej części filmu. 

Akademia Pana Kleksa na Żywo bilety

 

Dodatkowe informacje o biletach:

 • Dzieci poniżej 3 lat: mogą wejść na wydarzenie bezpłatnie, bez konieczności kupowania dla nich biletów, pod warunkiem, że dziecko będzie siedzieć przez cały czas koncertu na kolanach rodziców lub opiekunów prawnych, posiadających ważny bilet na wydarzenie. Opiekunowie dzieci poniżej 3. roku życia proszeni są o zabranie ze sobą dokumentu potwierdzającego datę urodzenia dziecka.
 • Dzieci powyżej 3. roku życia: wstęp z ważnym biletem.
 • Bilety dla szkół: 15% rabatu. Minimalna ilość zakupionych biletów to 10 sztuk. Zamówienia z rabatem realizowane są przez formularz kontaktowy.
 • Na wydarzenie w Ergo Arenie dostępne są bilety na loże. W cenie biletu: dedykowane wejście, bezpłatna szatnia, perfect view

 

FAQ - najczęściej zadawane pytania dotyczące biletów i koncertu znajdziesz TUTAJ.

Regulamin depozytu dostępny TUTAJ.

Ograniczenia wiekowe

Osoby małoletnie powyżej 16-go roku życia mogą wejść na Teren Imprezy, pod warunkiem posiadania ze sobą następujących dokumentów: dowód tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport, legitymacja szkolna lub studencka) oraz podpisana zgoda rodzica lub przedstawiciela ustawowego dotycząca uczestnictwa dziecka w Imprezie oraz oświadczenie przedstawiciela ustawowego lub osoby przez niego upoważnionej o ponoszeniu pełnej odpowiedzialności za w/w osobę małoletnią.

Osoby małoletnie poniżej 16-go roku życia mogą uczestniczyć w Imprezie tylko pod opieką przedstawiciela ustawowego lub innej upoważnionej osoby dorosłej i na jej wyłączną odpowiedzialność, po podpisaniu przez nią przed wejściem na Imprezę oświadczenia o ponoszeniu pełnej odpowiedzialności za w/w osobę małoletnią. Każdy uczestnik bez względu na wiek zobowiązany jest do posiadania biletu wstępu na Teren Imprezy.

Oświadczenie o odpowiedzialności rodzica/opiekuna prawnego za małoletniego uczestnika koncertu do pobrania TUTAJ. Przypominamy, że osobą małoletnią jest osoba, która nie ukończyła 18-go roku życia.

O trasie Akademia Pana Kleksa na Żywo. Muzyczna Szkoła Wyobraźni

„Witajcie w naszej bajce!” – rodzice doskonale pamiętają to powitanie i piosenkę z „Akademii Pana Kleksa”, a już wkrótce i oni, i ich dzieci przeżyją własną, bajkową przygodę w nowy, niesamowity sposób. Kilka tygodni po tym, jak do polskich kin wejdzie najnowszy film na motywach popularnej książki Jana Brzechwy, jej bohaterowie ruszą w spektakularną trasę po największych halach widowiskowych w kraju, by zabrać wszystkich uczestników w ekscytującą podróż do krainy kreatywności i wyobraźni. Tym razem na żywo!

Koncertowa odsłona przygód Pana Kleksa i jego kolorowej, bajkowej Akademii, to duża porcja zabawy i edukacji dla całej rodziny, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Magiczna i angażująca opowieść o nieograniczonych możliwościach zwłaszcza dziecięcej wyobraźni, zrealizowana w wyjątkowej i zapierającej dech w piersiach formule. Razem z fantastycznymi bohaterami, którzy pojawią się w siedmiu polskich miastach, uczestnicy koncertów przeżyją niezapomnianą przygodę, która poza rozrywką na najwyższym poziomie, dostarczy im również okazji do rozwijania własnych umiejętności oraz nauki tolerancji i otwartości na świat.

Trasa Akademia Pana Kleksa na Żywo - Muzyczna Szkoła Wyobraźni to mnóstwo wizualnych i muzycznych niespodzianek. Z ich pomocą, świat znany z książki czy najnowszej, filmowej odsłony „Akademii Pana Kleksa”, stanie się na wyciągnięcie ręki.

Akademia Pana Kleksa na Żywo - Muzyczna Szkoła Wyobraźni koncerty

 

 • 24.03 – Warszawa, COS Torwar
 • 07.04 – Łódź, Atlas Arena
 • 13.04 – Gdańsk/Sopot, ERGO ARENA
 • 20.04 – Kraków, TAURON Arena Kraków
 • 27.04 – Katowice, Spodek 
 • 26.05 – Poznań, MTP Pawilon 3A
 • 1.06 – Wrocław, Hala Stulecia

Regulamin trasy dostępny TUTAJ.

Regulamin przyznawania i realizacji voucherów na wstęp do “Bajki Pana Kleksa” oraz “Kleks Magia Kina” dostępny TUTAJ.

Podobne wydarzenia

Zobacz też