Newsletter

shared.category-mega-menu.onTime

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Klasyka Muzyka filmowa Tribute to Dirty Dancing live in concert

Tribute to Dirty Dancing live in concert

Organizator: Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o

Opis

Opis

Tribute to Dirty Dancing - Live in Concert! Zapraszamy na wyjątkowe muzyczno-taneczne show, które przeniesie nas w klimat kultowego filmu „Dirty Dancing”. Spotkajcie się z Baby i Johnnym, przeżyjcie raz jeszcze sceny, które pamiętacie z "Dirty Dancing" - piękne, zabawne, wzruszające, a na koniec poderwijcie się z miejsc i zatańczcie z nami! Tribute to Dirty Dancing bilety na widowisko już w sprzedaży. 

O wydarzeniu Tribute to Dirty Dancing 

  • Katowice - NOWA DATA: 23.03.2023, Hala Widowiskowo- Sportowa Spodek | pierwotna data: 28.11.2022 - wszystkie bilety zakupione na wydarzenie w pierwotnym terminie, zachowują swoją ważność!
  • Poznań - NOWA DATA: 05.03.2023, Sala Ziemi | pierwotna data: 26.10.2022 - wszystkie bilety zakupione na wydarzenie w pierwotnym terminie, zachowują swoją ważność!
  • Ostrów Wielkopolski - 08.03.2023, Arena Ostrów

Czy da się opowiedzieć film tylko za pomocą muzyki i tańca? 

 

My wiemy, że tak - ponad 30 osób na scenie, soliści, tancerze, Dirty Band wykonujący wszystkie utwory na żywo, specjalnie przygotowana choreografia, scenografia i wizualizacje – to wszystko przeniesie Was w klimat najbardziej kultowego z filmów! 

 

Spotkajcie się z Baby, Johnym, przeżyjcie raz jeszcze sceny, które pamiętacie z "Dirty Dancing" - piękne, zabawne, wzruszające, a na koniec poderwijcie się z miejsc i zatańczcie z nami! Zapraszamy na jedyny w Polsce show muzyczno-taneczny - Tribute to Dirty Dancing!

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn