Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Artysta Ewa Złotowska

Ewa Złotowska

Sprawdź wydarzenia
Ewa Złotowska SzczegółyOpisWydarzeniaEwa Złotowska - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

dyscyplina:
Aktorka (filmowa, serialowa, dubbingowa i teatralna) oraz reżyserka

Opis

Ewa Złotowska to polska aktorka teatralna, filmowa i dubbingowa, reżyserka. Studiowała reżyserię w Instytucie Teatralnym w Sankt Petersburgu. 

Rozwój kariery aktorskiej Ewy Złotowskiej

Ewa Złotowska miała swój debiut w programie Szklana niedziela Stefanii Grodzieńskiej. W 1965 roku należała do Studenckiego Teatru Satyryków. Od 1979 roku przez dwa lata pełniła funkcję kierownika artystycznego ZPR w Warszawie.

 

Ewa Złotowska wystąpiła w wielu produkcjach filmowych. Jest też aktorką dubbingową. Dużą popularność zyskała dzięki roli pszczółki Mai. Jej głos można też usłyszeć w takich produkcjach jak między innymi Victoria znaczy zwycięstwo, Nowe przygody Batmana czy Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster. Zagrała też w wielu serialach telewizyjnych między innymi Barwy Szczęścia, Blondynka czy Ojciec Mateusz.

Ewa Złotowska spektakle 2023

Ewa Złotowska jest aktorką, którą można zobaczyć zarówno na szklanym ekranie jak i grającą na deskach sceny teatralnej. Spektakle 2023 z udziałem aktorki to między innymi komedia Klimakterium... i już, którą można oglądać w wielu polskich miastach. Na scenie oprócz aktorki zobaczyć będzie można między innymi Grażynę Zielińską czy Jolantę Chełmicką.

Niewątpliwą siłą spektaklu są znane osobowości aktorskie oraz przeboje takie jak: Kuba, wyspa jak wulkan gorąca, Kolorowe jarmarki, Być kobietą. Reżyserem spektaklu jest Cezary Domagała. Spektakl opowiada o cztery wspaniałych kobietach, które opowiadają i śpiewają o trudnym okresie życia, który nie ominie żadnej z Pań.

Źródło zdjęcia: PAP

Wydarzenia

Ewa Złotowska - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Ewa Złotowska ?

Fani lubią też

Zobacz też