Festiwal Weselnych Przebojów 2022

Festiwal Weselnych Przebojów 2022

Przed nami festiwal pełen miłości, muzyki i świetnej zabawy - Festiwal Weselnych Przebojów 2022! Kolejna już edycja odbędzie się 12 i 13 sierpnia w amfiteatrze nad jeziorem Czos w Mrągowie. Huczne zaślubiny świętować będziemy wspólnie z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Festiwal Weselnych Przebojów 2022  bilety już w sprzedaży.

 

Impreza organizowana jest z wielkim rozmachem. Skupia nie tylko znakomitych artystów, ale również fanów muzyki
disco, która jest królową każdego wesela i każdego lata. Festiwal jak co roku będzie transmitować na żywo Telewizja POLSAT.

Festiwal Weselnych Przebojów 2022 artyści

 

W tym roku  w trakcie imprezy w Mrągowie świętować będziemy jubileusz Zespołu Ich Troje.

Festiwal Weselnych Przebojów bilety na festiwal w Mrągowie

  • I kategoria – 199 zł; - od 12.07 zmiana na 209 zł

  • II kategoria – 179 zł;  - od 12.07 zmiana na 189 zł

  • III kategoria – 159 zł;  - od 12.07 zmiana na 169 zł

  • IV kategoria – 109 zł;  - od 12.07 zmiana na 119 zł
     

  • Dzieci do 7 roku życia: darmowy wstęp na Festiwal. Dzieci mogą uczestniczyć w imprezie tylko pod opieką osoby dorosłej - zajmują jedno miejsce wraz z opiekunem. 
  • Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach: darmowy wstęp, za bilet płaci tylko opiekun - prosimy o kontakt mailowy: niepelnosprawni@ebilet.pl
  • Bilety VIP - 280 zł - najlepsze miejsca + oddzielne wejście

Regulamin wydarzenia dostępny TUTAJ

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Festiwal Weselnych Przebojów 2022
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/