Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Miejsce SOHO ART CENTER

SOHO ART CENTER

Warszawa, Mińska 63
SOHO ART CENTEROpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Soho Art Center to nowo powstałe miejsce do organizacji zróżnicowanych wydarzeń kulturalnych, ulokowane 6 km od centrum Warszawy, w niewielkiej odległości od ulicy Grochowskiej oraz 1,5 km od dworca Warszawa Wschodnia. Placówka ta mieści się w budynku po dawnej drukarni Naukowo-Technicznej z 1950 roku o powierzchni ok 22 tys. m2. Na całość kompleksu składa się obszerna przestrzeń biurowo-magazynowe oraz trzy znajdujące się bezpośrednio przy sobie hale o powierzchniach 400, 880 oraz 2500 m2.

Warto podkreślić, że organizowane mogą przybierać niemal dowolną formę – dzięki surowym, postindustrialnym w Soho Art Center wydarzenia wnętrzom, planowane wystawy i inne inicjatywy kulturalne mogą opierać się o dowolne aranżacje. Odbywające się eventy mogą operować tkaninami i światłami w niemal nieograniczony sposób, lub postawić na nie udekorowane ściany i stropy, które będą skutecznie kontrastować z nowoczesną scenografią i pełnymi barw dekoracjami.

Soho Art Center – wydarzenia

Jednym z najważniejszych, zorganizowanych w nowym obiekcie Soho Art Center wydarzeń, była zapewniająca niezwykłe wrażenie immersji wystawa sztuki pt. Van Gogh & Friends. Dzięki najnowocześniejszym technologiom, inicjatywa ta pozwoliła widzom doświadczyć sztuki w zupełnie nowy sposób. 

Soho Art Center – bilety

Planujesz wybrać się na wystawę Van Gogh & Friends, która ma miejsce w Soho Art Center? Bilety na to niezwykłe, immersyjne wydarzenie, jest dostępne w sprzedaży zarówno na stronie samego organizatora, jak i na naszym portalu. Bilety w dni powszednie wynoszą od 45 zł (bilet szkolny oraz dla opiekuna osoby niepełnosprawnej), przez 55 zł (studencki oraz dla seniorów) do 65 zł za bilet normalny. Istnieje również możliwość zakupu biletu na prezent w formie vouchera, który upoważnia odbiorcy do wstępu na wystawę w dowolnym, wybranym przez siebie terminie. Dzieci do lat 6, będące pod opieką osoby dorosłej, mogą zwiedzić wystawę za darmo.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Soho Art Center?
Soho Art Center znajduje się przy ulicy Mińskiej 63 w Warszawie.
Jakie wydarzenia odbywają się w Soho Art Center?
Organizowane w Soho Art Center wydarzenia obejmują zróżnicowane eventy artystyczne. Najgłośniejszą wystawą, zorganizowaną w tym miejscu, jest The Immersive Experience Van Gogh & Friends.
Kiedy został otworzony Soho Art Center?
Budynek dawnej drukarni Naukowo-Technicznej, w którym mieści się Soho Art Center, powstał w 1950 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też