Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Klub Zaścianek

Klub Zaścianek

Kraków, Rostafińskiego 4
Sprawdź wydarzenia
Klub ZaścianekOpisWydarzeniaWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klub Zaścianek znajduje się na ulicy Rostafińskiego 4 na terenie Miasteczka Studenckiego AGH. Usłyszeć tu można szeroko pojętą muzykę rockową, metalową oraz alternatywną. Jest miejscem z "duszą" i długą tradycją. To właśnie tutaj zaczynały takie zespoły jak IRA, Coma, Lombard, Budka Suflera, a Rysiek Riedel zagrał swój ostatni koncert z grupą DŻEM.

Klub Zaścianek bilety na koncerty

Repertuar Zaścianka obejmuje koncerty nie tylko polskich ale i zagranicznych wykonawców. Do tej pory na scenie Klubu widownia mogła podziwiać występy artystów takich jak: Nocny Kochanek, H.E.A.T., Łydka Grubasa, KRUK & Wojtek Cugowski, TSA, Ørganek, Świetliki, Żywiołak, Antimatter, Farben Lehre, The Analogs, Żywiołak, Percival Schuttenbach, Closterkeller i wielu innych. Z uwagi na szeroki wybór koncertów różnych gatunków muzycznych, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie! 

Klub Zaścianek słynie też z organizacji cyklicznych wydarzeń dla studentów, ale nie tylko. Można wziąć udział w co poniedziałkowym Śpiewograniu tj. imprezie łączącej w sobie cechy jam session i karaoke. 

Śledź uważnie publikowane wydarzenia i nie przegap wyczekiwanego koncertu! 

Wydarzenia

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też