Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmadawid-podsiadlo
Home Miejsce Jazz Klub Drukarnia

Jazz Klub Drukarnia

Kraków, Nadwiślańska 1
Jazz Klub DrukarniaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Jazz Klub Drukarnia to wyjątkowo klimatyczne, stworzone z pasją miejsce dla wszystkich fanów wysokiej jakości rozrywki. Znajduje na krakowskim Podgórzu, przy ul. Nadwiślańskiej 1.

Jazz Klub Drukarnia: o obiekcie

Obiekt ten od lat zaprasza do siebie miłośników kultury i muzyki. Odbywające się w Jazz Klub Drukarnia wydarzenia zapewnią wiele przyjemności i pozostawią po sobie piękne wspomnienia. Miejsce jest zlokalizowane tuż nad Wisłą i stanowi doskonałą przestrzeń dla wszystkich kochających piękne wnętrza, widoki i zabawę do wschodu słońca. Klub został wyposażony w 4 bary i scenę muzyczną, na której swoje występy dają mniej lub bardziej znani artyści. Lokal jest przystosowany do organizacji wydarzeń kulturalnych, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Bilety na nadchodzące eventy, dostępne są w sprzedaży przez platformę eBilet.pl.

Jazz Klub Drukarnia: wydarzenia

Wszystkie organizowane w Jazz Klub Drukarnia wydarzenia są gratką dla prawdziwych fanów muzyki na żywo i stand-upów. To miejsce, które stawia na niezapomniane chwile, spędzone w gronie najbliższych. Klub w Krakowie dba o to, aby rozrywka dostosowana była do oczekiwań wszystkich grup wiekowych. To jeden z powodów, dlaczego warto odwiedzić Jazz Klub Drukarnia? Koncerty organizowane przez placówkę to doskonała forma spędzenia czasu wolnego przy fantastycznych dźwiękach muzyki na żywo. Planujesz wybrać się na odbywające się tam wydarzenia kulturalne? Bilety znajdują się już w sprzedaży na eBilet.pl.

 

W Jazz Klub Drukarnia na koncertach i wydarzeniach goszczą znani artyści polskiej sceny estrady. W lokalu wystąpili m.in. Grażyna Łobaszewska, stand-uperzy: Bartosz Gajda, Marcin Zbigniew Wojciech i Wojtek Pięta. Eventy komediowe wzbudzają duże zainteresowanie wśród mieszkańców Krakowa i okolic, ale również przyciągają publiczność z całej Polski. Wszystkie zaplanowane tu eventy kulturalne trafiają w nawet te najbardziej wysublimowane gusta. Stanowią zbiór najciekawszych koncertów, wystąpień kabaretowych, spektakli i wydarzeń towarzyszących, odbywających się w mieście. Pod sceną zawsze dopisuje duża frekwencja. Do Jazz Klub Drukarnia, bilety na eventy kulturalne bardzo szybko się wyprzedają.

Jazz Klub Drukarnia: koncerty 

Jakie atrakcje na nadchodzące miesiące przygotował Jazz Klub Drukarnia? Koncerty to interesujący pomysł na spędzenie czasu w gronie najbliższych. To propozycje występów popularnych artystów polskiej sceny muzycznej. Są to przede wszystkim znani i lubiani wykonawcy, którzy cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem widzów w każdym wieku. Bogaty repertuar nadchodzących wydarzeń zapowiada się niezwykle ciekawie – muzyka na żywo pozwoli na relaks i złapanie oddechu przy dźwiękach dobrej muzyki.

Dlaczego warto odwiedzić Jazz Klub Drukarnia? Bardzo trudno o drugie takie interesujące miejsce na mapie Krakowa. Zaplanowane w Jazz Klubie Drukarnia koncerty na najbliższe miesiące to mnóstwo różnorodnych atrakcji. To gwarancja zdobycia nowych wspomnień. Zachęcamy zatem do bieżącego śledzenia aktualności dotyczącego eventów kulturowych. Do Jazz Klub Drukarnia bilety na nadchodzące imprezy są do nabycia przez internet.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Jazz Klub Drukarnia?
Jazz Klub Drukarnia znajduje tuż nad Wisłą, w dawnej przemysłowej dzielnicy Krakowa – Podgórzu przy ul. Nadwiślańskiej 1.
Jakie wydarzenia odbyły się w Jazz Klub Drukarnia?
W Jazz Klub Drukarnia odbyły się występy m.in. Grażyny Łobaszewskiej, stand-uperów — Bartosza Gajdy, Marcina Zbigniewa Wojciecha i Wojtka Pięty.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też