Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalrzeszowskie-juwenaliajuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskasun-festival
Home Koncerty Metal Scream Inc: Tribute to Metallica

Scream Inc: Tribute to Metallica

Organizator: Fundacja Studentów i Absolwentów AGH w Krakowie

Scream Inc: Tribute to MetallicaO wydarzeniu

O wydarzeniu

Rok 2024 jest dla fanów Metalliki szczególny - legendarna czwórka wraca do Polski na dwa koncerty. I choć do lipca jeszcze daleko, to dlaczego mamy czekać? Zasługujemy na porządną zimową rozgrzewkę przed gorącym latem! Bilety na koncert Scream Inc: Tribute to Metallica już w sprzedaży.

O zespole Scream Inc

Scream Inc. to zespół, którego nie trzeba przedstawiać fanom ciężkich brzmień. Uważany za przodujący tribute band Metalliki. Tym razem bez orkiestry symfonicznej… a w czteroosobowym, czysto heavymetalowym składzie. Usłyszycie wszystkie najpotężniejsze klasyki legendy z Los Angeles, zagrane z energią i brzmieniem godnym ich kultowego statusu.

Wywodzący się z Kijowa Scream Inc. od 2008 roku kultywuje dziedzictwo zespołu, który ukształtował kilka pokoleń muzyki metalowej. Ich kanał na YouTube został doceniony przez setki tysięcy fanów na całym świecie. Z roku na rok gromadził coraz większe tłumy w Europie Wschodniej, by po kilku latach dodawać do swojego portfolio koncerty w coraz bardziej odległych krajach. Jest też pierwszym tribute bandem, który ma w dorobku symfoniczny koncert S&M.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też