Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Klub Żaczek

Klub Żaczek

Kraków, 3 Maja 5
Klub ŻaczekOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klub Żaczek to popularne miejsce na studenckiej mapie Krakowa. Lokal ten znany jest ze swojej wyjątkowej atmosfery i różnorodnej oferty rozrywkowej. Wnętrze klubu urządzone jest w stylu nowoczesnym, z przytulnymi kanapami, stolikami i eleganckim barem. Przyjemne oświetlenie oraz dobrze dobrane dekoracje tworzą przyjazną i nastrojową atmosferę, idealną do spędzenia wieczoru ze znajomymi.

Klub oferuje rozmaite wydarzenia i imprezy, dostosowane do różnych gustów i preferencji. Organizowane są tutaj m.in. koncerty, imprezy prowadzone przez DJ-ów oraz wieczory tematyczne. Zarówno miłośnicy muzyki tanecznej, jak i zwolennicy bardziej kameralnych show, z pewnością będą mieli okazję znaleźć propozycję w sam raz dla siebie.

Klub Żaczek jest również miejscem, gdzie organizowane są prywatne imprezy, takie jak urodziny, wieczory kawalerskie czy spotkania firmowe. Przyjazny personel dba o to, aby każde wydarzenie było niezapomniane i spełniało oczekiwania gości.

Klub Żaczek – wydarzenia studenckie

Klub Żaczek jest jednym z organizatorów corocznych Juwenaliów Krakowskich. Akademickie święto obchodzone jest w całej Polsce – to czas radości, zabawy i integracji, podczas którego studenci cieszą się zasłużoną przerwą od nauki.

Podczas juwenaliów organizowane są liczne wydarzenia, imprezy i koncerty, które przyciągają zarówno studentów, jak i mieszkańców miasta. Na uczelniach i w ich okolicach można natrafić na występy różnych artystów muzycznych, zespołów, DJ-ów, a także konkursy, turnieje sportowe, pokazy taneczne i teatralne. Juwenalia są znane z atmosfery pełnej energii, dobrej muzyki i pozytywnych emocji.

W trakcie edycji Krakowskich Juwenaliów w 2023 roku w Żaczku wystąpiła m.in. Mery Spolsky oraz Ania Leon. Artystki zaprezentowały uczniom i studentom swoje największe hity, zachęcając wszystkich przybyłych do tanecznej, wielogodzinnej zabawy.

W 2022 roku z kolei na scenie w Klubie Żaczek koncert dał m.in. Baranovski, Jakub Skorupa oraz Vito Bambino. O niezapomnianą atmosferę zadbał także Mrozu, Natalia Nykiel oraz Kathia. W jaki sposób można był zdobyć wejściówki na studencki event, którego współorganizatorem był Klub Żuczek? Bilety na imprezę dostępne były w sprzedaży online.

Klub Żaczek – bilety na koncerty

Jakie jeszcze imprezy muzyczne organizuje Klub Żaczek? Koncert Tedego przyciągnął do lokalu całą masę fanów polskiego rapu. Artysta zaprezentował widowni kawałki z albumu 3H Hajp Hajs Hejt, który miał premierę w pierwszej połowie tego roku.

Na krakowskiej scenie pojawił się także Sarius – raper, który debiutował w 2013 roku. Artysta zdobył popularność dzięki swojemu charakterystycznemu stylowi rapowania oraz tekstom pełnym szczerości i osobistych refleksji. Bilety na koncert muzyka sprzedawane były drogą online.

Klub Żaczek – wydarzenia tematyczne

Sporym zainteresowaniem gości Klubu Żaczek cieszą się wieczory karaoke. Ta popularna forma rozrywki pozwala ludziom śpiewać swoje ulubione piosenki przy akompaniamencie instrumentalnym. Karaoke oferuje uczestnikom zabawy możliwość wyrażenia siebie, poprawy umiejętności wokalnych i zwiększenia pewności siebie. W ostatnim czasie goście mogli wziąć udział w wieczorze śpiewu, którego motywem przewodnim był Disney.

Obiekt organizował także Metalowe Mikołajki. Fani ciężkich brzmień mieli okazję usłyszeć na żywo takie grupy, jak Mastemey, Tassack, Rascal-Speed Metal oraz Simplicity. Bilety na event dostępne były w dwóch wariantach cenowych – dla studentów oraz uczniów.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Żaczek?
Klub Żaczek znajduje się w Krakowie na ulicy 3 Maja 5 w dobrze skomunikowanej części miasta.
Jakie wydarzenia odbywają się w Klubie Żaczek?
W Klubie Żaczek odbywają się różnorodne wydarzenia i imprezy, które są dostosowane do różnych gustów i preferencji. Organizowane są tutaj występy zespołów muzycznych, wieczory tematyczne, a także imprezy taneczne.
Kiedy został otworzony Klub Żaczek?A
Klub Żaczek powstał w latach 60.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też