Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Klub Kwadrat

Kraków, Skarżyńskiego 1
Klub KwadratOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Klub Kwadrat, zwany również Studenckim Centrum Kultury Kwadrat, mieści się przy ul. Skarżyńskiego 1 w Krakowie. Zyskujący coraz bardziej na popularności klub powstał z myślą o studenckiej braci ponad 10 lat temu przy Politechnice Krakowskiej. Choć w przestrzeniach Klubu Kwadrat w Krakowie dominuje klimat typowo studencki, istnieje także możliwość organizacji eventów firmowych, bankietów i imprez okolicznościowych.

Klub Kwadrat Kraków bilety na koncerty i najbliższe wydarzenia

Grane na scenie krakowskiego Klubu Kwadrat koncerty przyciągają całe rzesze fanów dobrej muzyki. Do tej pory wystąpili już T-Love, IRA, Homo Twist, Zimo, KSU i wielu innych. Już dziś zapoznaj się z ofertą eBilet Polska, a nie ominie Cię żadna impreza muzyczna! Za pośrednictwem eBilet.pl kupisz zawsze aktualne i oryginalne bilety na koncerty w Klubie Kwadrat.

Klub Kwadrat – koncerty w ostatnich latach

Jacy artyści odwiedzili Klub Kwadrat? Bilety na wydarzenia, związane z 30-leciem działalności Czerwonych Gitar czy wspólną trasą Kasi Kowalskiej i Renaty Przemyk cieszyły się dużym powodzeniem wśród miłośników polskiej muzyki rozrywkowej. Warto wspomnieć również o międzynarodowych inicjatywach, jakie odbyły się w Klubie Kwadrat. Wydarzenia takie jak Punk Folk Celtic Fest (goszczący m.in. Paddy and the Rats czy Molly Malone’s), czy Pankoteka (na której wystąpił zespół Karcer i Włochaty), przykuł uwagę wielu miłośników garażowego grania.

Warto podkreślić, że koncerty nie są jedynymi eventami, które przyciągają uwagę bywalców Klubu Kwadrat. Wydarzenia związane ze stand-upami, karaoke, a nawet wieczory z planszówkami – to tylko część inicjatyw, na które natrafimy w krakowskim klubie studenckim.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Kwadrat?
Klub Kwadrat znajduje się przy ulicy Skarżyńskiego 1 w Krakowie.
Jakie wydarzenia odbyły się w Klubie Kwadrat?
W Klubie Kwadrat odbywają się zarówno imprezy tematyczne, jak i koncerty zespołów z Polski i zagranicy, reprezentujących odmienne style muzyczne. W ostatnich latach wystąpili tam m.in. KSU, Black River, Happysad czy Kasia Kowalska.
Kiedy został utworzony Klub Kwadrat?
Klub Kwadrat stanowi część Studenckiego Centrum Kultury Politechniki Krakowskiej „Kwadrat”. Organizacja ta została założona w 1992 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

shared.seo-section-link.seeAlso