Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadloto-krakow-tworzy-metamorfozydrift-masters
Home Koncerty Metal Arkona, Zmarłym, Downfall of Gods, Scrum

Arkona, Zmarłym, Downfall of Gods, Scrum

Organizator: Fundacja Studentów i Absolwentów AGH w Krakowie

Arkona, Zmarłym, Downfall of Gods, ScrumO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zapraszamy na koncert zespołów: Arkona, Zmarłym, Downfall of Gods, Scrum, który odbędzie się 20 stycznia w krakowskim Klubie Zaścianek. Bilety już dostępne.

Arkona

Arkona powstała w 1993 roku i jest jednym z pierwszych zespołów Black Metalowych w Polsce. Zespół nagrał siedem pełnowymiarowych albumów, należy do agencji koncertowej Massive-Music współpracującej z takimi zespołami jak: Vader, Marduk, Ragnarok, Gorgoroth itp. Dzięki temu zespół prowadzi bardzo aktywną działalność koncertową.

Downfall of Gods

Zrodzony z czystej pasji przez dwóch muzyków przez wiele lat ukrywał w odmętach śląskich garaży. W tamtym czasie powstały dwa materiały - demo “Iter” oraz Ep “Relevium”. Downfall Of Gods pozostałby w podziemiu jednak 2018 rok przyniósł odrodzenie. Skład zespołu zasiliła świeża krew a nagrane wcześniej utwory nowych interpretacji. Teraz wychodzimy z cienia by uderzyć z nową siłą. Do zobaczenia pod sceną.

Scrum

Zespół Scrum powstał z myślą o graniu autorskiego Doom metalu lecz nie trzyma się regół łączy elementy Death oraz Black Metalu. Utwory kapeli niosą słuchacza od spokojnie płynących i kojących ucho melodii do totalnej zagłady.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też