Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival

Margaret

Organizator: Basico Ristorante Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

MargaretO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Już 23 listopada w Scenie Cegielnia zobaczymy jedną z najbardziej popularnych artystek młodego pokolenia - Margaret! Bilety na koncert Margaret w Radzyminie już w sprzedaży.

 

UWAGA: wejścia na spotkanie Meet&Greet tylko i wyłącznie za okazaniem biletu kupionego na koncert do dnia 21.11.2023.

Margaret informacje

Na swoim koncie ma pięć studyjnych albumów, w tym dwa - „Add The Blonde” (2014) i „Just The Two of Us” (2015) - nagrodzone platyną. Jest także laureatką wielu branżowych nagród na czele z MTV Europe Music Awards oraz Eska Music Awards. Podpisany na początku kariery międzynarodowy kontrakt pozwolił jej rozwijać skrzydła pod okiem najlepszych profesjonalistów branży muzycznej. W zestawieniu z nietuzinkową osobowością zaowocowało to wieloma artystycznymi sukcesami, m.in. udziałem w Melodifestivalen w Szwecji, gdzie z piosenką „In My Cabana” Margaret dotarła do finału zdobywając równocześnie pierwsze miejsce wyników sprzedażowych serwisu iTunes w Szwecji. Pomimo tych osiągnięć zdecydowała się na zwrot w swojej karierze, czego rezultatem był album Gaja Hornby (2019) - w 100% polskojęzyczny materiał, ukazujący nowe oblicze artystki. Płyta zdobyła nominację do Fryderyka w kategorii Album Roku Pop.

W 2021 roku Margaret wydała krążek Maggie Vision, który z jednej strony był wypadkową jej fascynacji hip-hopem i brzmieniami urban music, a z drugiej koniecznością opowiedzenia o ważnych sprawach z jej życia. Choć artystka nazwała Maggie Vision najbardziej „swoją” płytą w karierze, to na krążku nie zabrakło gościnnych występów. Udział w nagraniach wzięli Otsochodzi, Young Igi, Kukon, Kizo, Natalia Szroeder, Kara, Urboishawty oraz Stanislavv. „Maggie Vision” to też chwytliwe melodie i odważne czerpanie z popu, co w połączeniu z hiphopowymi inspiracjami, nadało płycie oryginalnego wymiaru. Artystyczna metamorfoza szła w parze ze zmianami na polu biznesowym. Margaret postanowiła zerwać dotychczasowe kontrakty, by stworzyć własny songwritersko-producencki team, a następnie skupić się na rozwoju działalności wspierającej młode talenty, do czego zainspirowało ją jurorstwo w The Voice Of Poland.

W lipcu 2021 wokalistka wypuściła EP-kę „Gelato”, podbijając wakacyjnym repertuarem imprezy w całej Polsce. Pochodzący z niej singiel „Tak na oko” do tej pory utrzymuje się na wielu radiowych listach przebojów. Na przestrzeni 2022 roku ukazało się kilka kolejnych muzycznych nowości, m.in. single „Cry in my Gucci” oraz „Niespokojne Morze”, które podobnie jak Gelato EP spotkały się z dużym zainteresowaniem słuchaczy i radiowych rozgłośni. W maju 2022 Margaret została polską ambasadorką Spotify EQUAL – międzynarodowej kampanii promującej i wspierającej kobiety w branży muzycznej. We wrześniu artystka była gościem eventu specjalnego Spotify EQUAL w Los Angeles, na który została zaproszona jako jedna z pięciu ambasadorek tej wyjątkowej akcji spoza USA. Wokalistka podejmuje też wyzwania na nowych polach działalności artystycznej. Niedawno wystąpiła w filmie pełnometrażowym Zadra, który znalazł się w konkursie głównym Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni, a kinowę premierę zaliczył w styczniu 2023 - a także w serialu audio „Niech to usłyszą” emitowanym na antenie Radia ZET.

Rok 2023 to dla Margaret jubileusz 10-lecia pracy twórczej. 24 marca odbyła się więc premiera EP-ki „Urbano Futuro”, natomiast 26 kwietnia ukazał się specjalny album oraz nagranie koncertu w ramach kultowej serii „MTV Unplugged”. Jest to zarejestrowany w grudniu 2022 pełnowymiarowy materiał w wyjątkowej kubańskiej odsłonie, czyli największe hity Margaret w akustycznej aranżacji i w towarzystwie 14-osobowego zespołu instrumentalistów. Płyta „MTV Unplugged Margaret" jest zapisem występu w warszawskim Teatro Cubano. Bez klasycznej sceny i rzędów numerowanych foteli, za to w kameralnym anturażu barowych stolików zgromadzona publiczność przeniosła się do barwnej Havany. Wydany w maju singiel „Tańcz głupia” był najczęściej grywanym w radiu hitem tego lata.Niedawno Margaret opublikowała kolejny singiel „Bynajmniej”. Obie piosenki zapowiadają nowy popowy album Margaret, który ukaże się w pierwszej połowie 2024 roku.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też