Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Artysta Tribulation

Tribulation

Sprawdź wydarzenia
TribulationOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Tribulation to nazwa szwedzkiego zespołu, który swoją działalność rozpoczął w 2001 roku, początkowo nazywając się Hazard. Muzyka, jaką wykonuje formacja Tribulation to pogranicze death, metalu progresywnego i black. Obecnie w skład zespołu wchodzą Johannes Andersson (gitarzysta basowy, wokalista), Joseph Tholl (gitarzysta), Adam Zaars (gitarzysta), a także Oscar Leander (perkusista).

Twórczość zespołu Tribulation 

Zespół Tribulation swoją działalność pod nową nazwą rozpoczął oficjalnie w 2004 roku, jednak to dopiero w 2008 roku, a dokładnie 19 stycznia 2008 roku wydał swój  debiutancki album studyjny pod nakładem oficyny Pulverised Records o nazwie "The Horror". Kolejny album zespołu "The Formulas of Death" ukazał się w 2013 roku i został wydany przez wytwórnię płytową Invictus Productions. Mając już dwa albumy zespół Tribulation w 2015 roku, a dokładnie 20 kwietnia wydał trzeci album studyjny o nazwie "The Children of the Night". Za ogromny sukces i wydawnictwo płyty tym razem odpowiadała wytwórnia Century Media Records. Świetne brzmienia zostały docenione przez słuchaczy, dzięki temu produkcja ta uplasowała się na 42. miejscu Media Control Charts, czyli niemieckiej listy przebojów. Jednak to nie wszystko, niewątpliwym sukcesem było uplasowanie się na 12. miejscu w liście Bilboard Heatseekers Albums w Stanach Zjednoczonych. w 2018 roku pojawił się kolejny album studyjny "Down Below", który spotkał się z ogromnym zachwytem wśród fanów, dzięki temu formacja ta pomimo wielu lat działalności nadal cieszy się ogromną popularnością.

Tribulation koncerty

Twórczość zespołu Tribulation zdobywa swoich fanów na całym świecie. Koncertuje on nie tylko w Szwecji, ale również w Ameryce. W 2011 roku wystąpili w Europie z amerykańskim zespołem Negative Plane oraz w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie wraz z Watain i In Solitude. Zespół ten koncertuje również w Polsce. W 2014 roku wystąpili w naszym kraju poprzedzając Behemoth w czasie trasy Polish Satanist Tour 2014. Kolejno w 2015 roku w USA zespół wystąpił wraz z Behemoth i Cannibal Corpse. Grupa ta cieszy się ogromną popularnością, dlatego bilety na ich koncerty wyprzedają się  błyskawicznie. Związane jest to z ich twórczością, która balansuje pomiędzy dwoma światami. Ogromna ambicja członków zespołu sprawia, że kolejne albumy nadal zaskakują fanów ich twórczości.

 

O ogromnej popularności zespołu Tribulation świadczy fakt, iż występował w Polsce już wielokrotnie. Grupa Tribulation koncertowała kilkukrotnie w Polsce, grając wiele popularnych koncertów m.in.:

Zobacz innych artystów Mystic Festival: Judas Priest, Mercyful Fate, Saxon, Opeth, Mayhem, Mastodon, Killing Joke, Vader, Decapitated, Baroness, Materia, Code Orange, Bleed From Within, Heilung, Katatonia, Kvelertak, The Raven Age, Mgła

 

foto / źródło: loudwire.com

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Kiedy powstał zespół Tribulation?
Zespół Tribulation powstał w 2001 roku, jednak początkowa nazwa to Hazard. Dopiero w 2005 roku zespół przyjął nazwę Tribulation.
Gdzie powstał zespół Tribulation?
Zespół został założony w Szwecji, dokładnie w mieście Arvika.
Kto wchodzi w skład zespołu Tribulation?
Debiutancki album grupy „The Horror” ukazał się w 2008 roku.
Gdzie koncertował Tribulation?
W skład zespołu Tribulation wchodzi Johannes Andersson (gitarzysta basowy, wokalista), Adam Zaars (gitarzysta), Joseph Toll (gitarzysta) oraz Oscar Leander (bębniarz).
Jaki rodzaj muzyki tworzy zespół Tribulation?
Muzyka formacji Tribulation to pogranicze death, metalu progresywnego i black.
Jak nazywa się album debiutancki grupy Tribulation?
Debiutancki album grupy to „The Horror”. Ukazał się w 2008 roku.

Fani lubią też

Zobacz też