Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Katarzyna Granecka

Katarzyna Granecka

Katarzyna GraneckaOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Katarzyna Granecka to polska aktorka musicalowa, która wystąpiła w licznych spektaklach w Studio Buffo. Ponadto sporadycznie staje także przed obiektywem kamery. Już od najmłodszych lat brała udział w zajęciach artystycznych, na których kształciła swój głos.

Historia Katarzyny Graneckiej

Choć Katarzyna Granecka nie skończyła żadnej szkoły aktorskiej, to ma imponujące umiejętności, które pozwoliły jej na angaż w jednym z najpopularniejszych teatrów w Polsce, w Studio Buffo, zaledwie w wieku 10 lat. Już od najmłodszych lat uczęszczała na zajęcia artystyczne i wokalne, które odbywały się w studiu artystycznym "Metro". Chodziła także do studia tanecznego "Akcent" oraz na zajęcia z akrobatyki sportowej. Była i wciąż jest ceniona za piękną barwę głosu.

Dzięki rozwojowi talentu, który Katarzyna Granecka miała zapewniony od najmłodszych lat, szybko zaczęła występy w Studio Buffo. Najpierw grała tylko w popularnym spektaklu "Metro", jednak później zaczęła dostawać także kolejne angaże. Obecnie ma na swoim koncie role w takich sztukach jak "Romeo i Julia", "Polita" czy "Tyle miłości".

Najpopularniejsze filmy i spektakle teatralne Katarzyny Graneckiej

Katarzyna Granecka wystąpiła m.in. w:

 • filmach:
  • "Disco Polo", gdzie zagrała rolę tancerki,
  • "Dzień jak co dzień", gdzie zagrała rolę fryzjerki Kaśki,
 • spektaklach teatralnych:
  • "Romeo i Julia", gdzie zagrała rolę Julii,
  • "Metro", gdzie zagrała rolę Anki,
  • "Wieczór francuski", gdzie wykonała utwór "Je t'aime".

Z kim współpracuje Katarzyna Granecka?

Katarzyna Granecka współpracowała m.in. z:

 • Dawidem Ogrodnikiem, Piotrem Głowackim, Joanną Kulig, Tomaszem Kotem, Juliuszem Chrząstowskim, Rafałem Maćkowiakiem, Mariuszem Drążkiem (w ramach filmu "Disco Polo")
 • Mariolą Napieralską, Natalią Kujawą, Adamem Betą, Anną Andrzejewską, Zytą Bujacz, Alanem Piotrowskim (w ramach filmu "Dzień jak co dzień"),
 • Nataszą Urbańską, Natalią Srokocz, Natalią Kujawą, Arturem Chamskim, Błażejem Ciszkiem (w ramach spektaklu "Tyle miłości").

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Kiedy urodziła się Katarzyna Granecka?
Katarzyna Granecka urodziła się w 1998 roku.
Gdzie urodziła się Katarzyna Granecka?
Katarzyna Granecka urodziła się w Warszawie i tutaj także się wychowywała, co dało jej dostęp do edukacji artystycznej, dzięki której rozpoczęła swoją karierę.
Gdzie debiutowała Katarzyna Granecka na scenie?
Po raz pierwszy na scenie Katarzyna Granecka wystąpiła w spektaklu "Metro" w 2008 roku, mając zaledwie 10 lat. Sztuka była wystawiona w Teatrze Muzycznym Studio Buffo.

Fani lubią też

Zobacz też