Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Artysta Katarzyna Granecka

Katarzyna Granecka

Katarzyna GraneckaOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Katarzyna Granecka to polska aktorka musicalowa, która wystąpiła w licznych spektaklach w Studio Buffo. Ponadto sporadycznie staje także przed obiektywem kamery. Już od najmłodszych lat brała udział w zajęciach artystycznych, na których kształciła swój głos.

Historia Katarzyny Graneckiej

Choć Katarzyna Granecka nie skończyła żadnej szkoły aktorskiej, to ma imponujące umiejętności, które pozwoliły jej na angaż w jednym z najpopularniejszych teatrów w Polsce, w Studio Buffo, zaledwie w wieku 10 lat. Już od najmłodszych lat uczęszczała na zajęcia artystyczne i wokalne, które odbywały się w studiu artystycznym "Metro". Chodziła także do studia tanecznego "Akcent" oraz na zajęcia z akrobatyki sportowej. Była i wciąż jest ceniona za piękną barwę głosu.

 

Dzięki rozwojowi talentu, który Katarzyna Granecka miała zapewniony od najmłodszych lat, szybko zaczęła występy w Studio Buffo. Najpierw grała tylko w popularnym spektaklu "Metro", jednak później zaczęła dostawać także kolejne angaże. Obecnie ma na swoim koncie role w takich sztukach jak "Romeo i Julia", "Polita" czy "Tyle miłości".

Najpopularniejsze filmy i spektakle teatralne Katarzyny Graneckiej

Katarzyna Granecka wystąpiła m.in. w:

 • filmach:
  • "Disco Polo", gdzie zagrała rolę tancerki,
  • "Dzień jak co dzień", gdzie zagrała rolę fryzjerki Kaśki,
 • spektaklach teatralnych:
  • "Romeo i Julia", gdzie zagrała rolę Julii,
  • "Metro", gdzie zagrała rolę Anki,
  • "Wieczór francuski", gdzie wykonała utwór "Je t'aime".

Z kim współpracuje Katarzyna Granecka?

Katarzyna Granecka współpracowała m.in. z:

 • Dawidem Ogrodnikiem, Piotrem Głowackim, Joanną Kulig, Tomaszem Kotem, Juliuszem Chrząstowskim, Rafałem Maćkowiakiem, Mariuszem Drążkiem (w ramach filmu "Disco Polo")
 • Mariolą Napieralską, Natalią Kujawą, Adamem Betą, Anną Andrzejewską, Zytą Bujacz, Alanem Piotrowskim (w ramach filmu "Dzień jak co dzień"),
 • Nataszą Urbańską, Natalią Srokocz, Natalią Kujawą, Arturem Chamskim, Błażejem Ciszkiem (w ramach spektaklu "Tyle miłości").

 

Zobacz też: Radosław Pazura, Magdalena Zawadzka, Mikołaj Krawczyk, Michał Milowicz, Paweł Małaszyński, Marieta Żukowska, Jakub Wons, Cezary Pazura, Rafał Cieszyński, Tomasz Karolak, Michalina Sosna, Monika Fronczek, Daniel Zawadzki, Krzysztof Czeczot, Ilona Wrońska, Maciej Robakiewicz, Magdalena Górska, Barbara Wrzesińska, Marcin Perchuć, Andrzej Kłak,

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Kiedy urodziła się Katarzyna Granecka?
Katarzyna Granecka urodziła się w 1998 roku.
Gdzie urodziła się Katarzyna Granecka?
Katarzyna Granecka urodziła się w Warszawie i tutaj także się wychowywała, co dało jej dostęp do edukacji artystycznej, dzięki której rozpoczęła swoją karierę.
Gdzie debiutowała Katarzyna Granecka na scenie?
Po raz pierwszy na scenie Katarzyna Granecka wystąpiła w spektaklu "Metro" w 2008 roku, mając zaledwie 10 lat. Sztuka była wystawiona w Teatrze Muzycznym Studio Buffo.

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn