Jerzy Kryszak

Jerzy Kryszak

Jerzy Kryszak to satyryk, aktor i prezenter telewizyjny. Urodził się w 1950 roku w Kaliszu. W 1974 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Zaraz po studiach rozpoczął pracę w Teatrze Słowackiego. W latach 1978-1993 występował w Teatrze Ateneum. Później zaczął rozwijać swoją solową karierę. Stał się stałym wykonawcą Kabaretonów. Popularność przyniosło mu parodiowanie Lecha Wałęsy czy Adama Michnika. W 2007 roku wraz z Agatą Młynarską prowadził program „Dzień kangura” na kanale Polsat. Występował także w programie „Piotr Bałtroczyk na żywo”, a w 2009 roku poprowadził kolejną produkcję - „Uważaj na kioskarza” w telewizyjnej Dwójce. Ze swoimi recitalami występował także w telewizji HBO w programie „HBO na Stojaka”.

Jerzy Kryszak wystąpił w kilkudziesięciu serialach takich jak „Alternatywy 4” czy „Daleko od noszy”. Ma na koncie także ponad 20 ról dubbingowych w filmach takich jak „Auta”, „Ratatuj” czy „Księga dżungli”.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Jerzy Kryszak
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/