Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmasunrise-festivalsun-festival

Mayhem

Sprawdź wydarzenia
MayhemSzczegółyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Szczegóły

miejsce powstania:
Oslo, Norwegia
dyscyplina:
Zespół metalowy (death metal, black metal)
social media:

Opis

Mayhem cieszy się już statusem kultowej grupy, na metalowej scenie. Norwedzy działają już od 35 lat, a ich pierwsza płyta, "De Mysteriis Dom Sathanas" (1994) przez wielu uważana jest za jedną z najważniejszych black metalowych płyt w tym gatunku. Na zorganizowane przez Mayhem koncerty obecnie przybywają tłumy, a bilety na wydarzenia rozchodzą się błyskawicznie wśród miłośników zespołu.

Aktualnie zespół należy do najbardziej znanych formacji blackmetalowych na świecie. Muzykę grupy docenia wielu wielbicieli gatunku. Przedstawiciele formacji twierdzą, że za ich sukcesem stoi szczerość. Dzięki czystym intencjom, muzyka grupy trafia prosto do serc fanów, a grane przez Mayhem koncerty zawsze okazują się niezapomnianym przeżyciem. Zespołowi nigdy nie zależało na tym, aby się na siłę przypodobać albo trafić w trendy. Dzięki takiej postawie, grupa koncertuje już od prawie 30 lat. Nie przegap okazji do tego, by na żywo usłyszeć Mayhem! Bilety na koncerty zespołu możesz kupić na naszej stronie.

Mayhem – koncerty

Mayhem jest grupą, której nie trzeba szczególnie przedstawiać. To ludzie doświadczeni tragediami, tworzący utwory w wyjątkowym stylu i definiujący black metal w warstwie muzycznej i wizualnej. Grane przez Mayhem koncerty zawsze mają ciekawą setlistę. Zespół nie traci czasu na zabawianie publiki, skupia się na dostarczenie ze swoją muzyką jak największego ładunku emocji. Zdaniem niektórych fanów, najjaśniejszymi punktami wydarzeń, okazują się wykonania wolniejszych, najbardziej zakręconych kompozycji. Muzyka prekursorów black metalu pozostaje nieśmiertelna. Fani ze zniecierpliwieniem czekają na koncerty Mayhem. Bilety na występy kapeli cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Jakie albumy wydał dotychczas zespół Mayhem?
De Mysteriis Dom Sathanas, Grand Declaration of War, Chimera, Ordo Ad Chao, Esoteric Warfare i Daemon to albumy znajdujące się w dyskografii zespołu Mayhem. Bilety na koncerty zorganizowane w najbliższych miesiącach pozwolą usłyszeć na żywo najważniejsze utwory stworzone przez grupę.
Jaką muzykę tworzy zespół Mayhem?
Zespół tworzy black metal z wpływami industrialu i muzyki elektronicznej. Surowa, chłodna, nihilistyczna w przekazie – właśnie taka jest muzyka Mayhem. Bilety na koncerty grupy stwarzają okazję do usłyszenia wyjątkowych aranżacji z szybkimi partiami perkusji i nisko strojoną gitarą basową.
Kiedy zaczęła się kariera zespołu Mayhem?
Mayhem powstał w Oslo w 1983 roku. Utworzył go Øystein „Euronymous” Aarseth, do którego dołączyli szkolni koledzy. W 1993 zespół został rozwiązany przez śmierć założyciela kapeli, lecz wznowił działalność w 1995 roku z nowym gitarzystą.

Fani lubią też

Zobacz też