Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Artysta Katarzyna Ucherska

Katarzyna Ucherska

Katarzyna Ucherska OpisWydarzeniaKatarzyna Ucherska - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Katarzyna Ucherska to urodzona w 1992 roku w Nowym Sączu polska aktorka teatralna, filmowa, dubbingowa. W 2016 roku została absolwentką mieszczącej się w Warszawie Akademii Teatralnej.

Zobacz wywiad z Katarzyną Ucherską

 

 

Rozwój kariery aktorskiej Katarzyny Ucherskiej

Katarzyna Ucherska należała do obsady takich seriali jak między innymi Ojciec Mateusz, Na dobre i na złe, Komisarz Alex, Barwy szczęścia. Od 2016 roku związana jest z mieszczącym się w Warszawie Teatrem AteneumWystępuje w Misji Młynarski Jacka Bończyka i Trans-Atlantyku W. Gombrowicza w reż. Artura Tyszkiewicza.

 

W warszawskim teatrze Syrena zagrała tytułową rolę w spektaklu Edukacja Rity na jednej scenie z Piotrem Fronczewskim. Aktorka zdobyła nagrodę Fundacji im. Aleksandry Śląskiej za wybitne osiągnięcia artystyczne na scenie Teatru Ateneum w Warszawie. W 2018 roku za rolę w serialu Dziewczyny ze Lwowa otrzymała nominację do Telekamery w kategorii Aktorka.

Katarzyna Ucherska spektakle 2023

Katarzyna Ucherska jest zdolną aktorką, którą można zobaczyć zarówno w telewizja jak i teatrze. Aktorka zagrała w wielu spektaklach w całej Polsce. Spektakle 2023 z udziałem aktorki to między innymi spektakl Kwartet wystawiany na deskach Teatru Ateneum w Warszawie. Spektakl w Warszawie jest popisem czworga aktorów. Na scenie oprócz aktorki będzie można zobaczyć Magdalenę Zawadzką, Dariusza Wnuka i Daniela Mosiora. Autorem spektaklu Kwartet jest Ronald Harwood. Spektakl w Teatrze Ateneum został wyreżyserowany przez Wojciecha Adamczyka.

 

Zdjęcie dzięki uprzejmości Katarzyny Ucherskiej

Wydarzenia

Katarzyna Ucherska - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Katarzyna Ucherska ?

Miejscowości, w których Katarzyna Ucherska wystąpi w najbliższym czasie: Warszawa.

Fani lubią też

Zobacz też