Linkin Park

Linkin Park

Linkin Park to amerykański zespół muzyczny grający muzykę rockową. Grupa powstała w 1996 roku w Agoura Hills w Kalifornii.

Początek Linkin Park

Pierwotnie Linkin Park nosił nazwę Xero. Następnie nazwę zespołu chciano zmienić na Hybrid Theory. Nazwa miała na celu zaznaczenie, że Kalifornijczycy grają muzykę nietypową, która stanowi połączenie metalu, elektroniki, rapu, itd. Nazwa okazała się jednak zastrzeżona przez inny zespół.

 

Następnie brano pod uwagę też inne nazwy dla zespołu. W końcu grupa zdecydowała się na Lincoln Park, ale i ta nazwa była już zajęta, przez zespół z Australii. Muzycy jednak,  aby nie zmieniać po raz kolejny nazwy zmienili ją nieznacznie na Linkin Park

Debiut zespołu 

Pierwszym nagranym kawałkiem był utwór And One. Zespół Linkin Park oficjalnie zadebiutował w 2000 płytą Hybrid Theory. Phoenix nie udzielał się na tej płycie, choć napisał do niej parę tekstów, zastąpił go wtedy Scott Koziol, który już na żadnej innej płycie się nie udzielał. Wiadomo tylko, że Phoenix w tym czasie studiował i nie miał czasu na grę. Zespół Linkin Park stworzył wiele przebojów i znany jest na całym świecie. Z tego powodu koncerty Linkin Park to wydarzenia, które przyciągają wielu oddanych fanów zespołu.

Członkami Linkin Park obecnie są

  • Rob Bourdon – perkusja, pianino 

  • Brad Delson – gitara prowadząca, instrumenty perkusyjne, wokal wspierający

  • David „Phoenix” Farrell – gitara basowa, skrzypce, wiolonczela, gitara rytmiczna, wokal wspierający

  • Joe Hahn – DJ, instrumenty klawiszowe, wokal wspierający, sampler

  • Mike Shinoda – wokal, MC, sampler, gitara rytmiczna, instrumenty klawiszowe

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Linkin Park
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/