Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek to polska aktorka niezawodowa, która jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy na polskiej scenie artystycznej. Popularność przyniosła jej rola Kingi Zduńskiej, którą grała w serialu "M jak miłość". Choć nie ukończyła studiów teatralnych, to ma na swoim koncie kilka nagród.

Historia Katarzyny Cichopek

Katarzyna Cichopek urodziła się 7 października 1982 roku w Warszawie. Już od najmłodszych lat miała związek ze światem artystycznym. Jako dziecko jej mama zapisała ją do szkoły sportowej o profilu gimnastyki artystycznej. Niestety uczęszczała do niej tylko trzy lata, ponieważ uległa kontuzji kręgosłupa. Nie pożegnała się jednak wówczas z branżą. Uczęszczała na próby szkolnego chóru, a także rodzice zapisali małą Kasię do kółka teatralnego, które działało przy Teatrze Ochoty w Warszawie.

 

Katarzyna Cichopek bardzo długo grała w ramach kółka teatralnego. W końcu jako dorosła osoba zdobyła w tym miejscu uprawnienia instruktora teatralnego. Choć nie ma na swoim koncie studiów artystycznych, to ukończyła psychologię stosunków międzynarodowych na Wydziale Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w 2006 roku.

 

Katarzyna Cichopek swój debiut aktorski przed okiem kamery zaliczyła bardzo wcześnie, bo już w 1997 roku, czyli mając zaledwie 15 lat. Wystąpiła wówczas w serialu "Boża podszewka", gdzie zagrała rolę Elżutki. Trzy lata później pojawiła się po raz pierwszy na planie produkcji "M jak miłość", gdzie stworzyła postać Kingi Zduńskiej. To właśnie ona dała jej krajową rozpoznawalność i sprawiała, że zna ją większość Polaków. W 2010 roku magazyn Forbes wycenił jej wizerunek na ponad 520 tysięcy złotych, co dało jej wysokie 22. miejsce na liście "100 najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu". Poza "M jak miłość" Katarzyna Cichopek pojawiła się także w serialu "Tancerze", "Na dobre i na złe" czy "Ojciec Mateusz", które były dodatkowym wsparciem dla rozwoju jej kariery.

 

Warto jednak podkreślić, że Katarzyna Cichopek gra nie tylko przed obiektywem kamery. W 2010 roku zadebiutowała na scenach teatru. Wystąpiła wówczas w sztuce "Testament cnotliwego rozpustnika" jako Donna Anna. Spektakl został wystawiony w Teatrze Kamienica w Warszawie.

 

Poza tworzeniem ról filmowych, serialowych i teatralnych Katarzyna Cichopek występuje także w znanych programach telewizyjnych. Między innymi zwyciężyła w drugiej edycji "Tańca z gwiazdami". Mogliśmy ją także oglądać w "Ford Boyard". Ponadto prowadziła takie produkcje jak "Jak oni śpiewają" czy "Sylwestrowa Noc Przebojów". Jest także współwłaścicielką szkoły tańca "Hakiel — Akademia Tańca" oraz autorką kilku książek, m.in. "Z maluchem przy stole" czy "Sexy Mama. Bo jesteś kobietą".

Katarzyna Cichopek — największe sukcesy

Katarzyna Cichopek ma na swoim koncie tytuł "Najpiękniejszej aktorki", który otrzymała w 2006 roku od magazynu Viva!. Była także kilkukrotnie nominowana do znaczących nagród branżowych, m.in. Telekamer 2007 i 2008 - w obu przypadkach w kategorii "Rozrywka". Ponadto dostrzeżono ją także na rozdaniach Wiktorów 2006 i 2007, gdzie była nominowana w kategorii "Największe odkrycie telewizyjne" oraz Wiktorów 2008 w kategorii "Najpopularniejszy prezenter telewizyjny". Choć i tutaj nie udało się otrzymać statuetki, to z pewnością jest to duże wyróżnienie.

Najpopularniejsze filmy, seriale i spektakle teatralne Katarzyny Cichopek

Katarzyna Cichopek wystąpiła m.in. w:

 • filmach:
  • "Wkręceni 2", gdzie zagrała rolę jurorki talent show,
 • serialach:
  • "M jak miłość", gdzie zagrała rolę Kingi Zduńskiej,
  • "Tancerze", gdzie zagrała rolę Klaudii Lichotek,
  • "Na dobre i na złe", gdzie zagrała rolę dziewczyny Marka — Anny,
 • spektaklach teatralnych:
  • "Testament cnotliwego rozpustnika", gdzie zagrała rolę Donny Anny,
  • "Wszystko przez Judasza", gdzie zagrała rolę aktorki Ady.

Z kim współpracuje Katarzyna Cichopek?

Na planie filmowym Katarzyna Cichopek współpracowała m.in. z:

 • Pawłem Domagałą, Martą Żmudą-Trzebiatowską, Bartoszem Opanią, Małgorzatą Sochą, Antonim Królikowskim, Olgą Kalicką, Anną Muchą (w ramach filmu "Wkręceni 2"),
 • Mikołajem Roznerskim, Adrianną Kalską, Krystianem Domagałą, Marcinem Mroczkiem, Teresą Lipińską, Krystianem Wieczorkiem, Andrzejem Młynarczykiem, Joanną Koroniewską, Rafałem Mroczkiem, Magdaleną Walach, Małgorzatą Kożuchowską (w ramach serialu "M jak miłość"),
 • Dorotą Czają, Leszkiem Stankiem, Kamilem Czarneckim (w ramach serialu "Tancerze").

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, fot. Serecki, CC-BY-SA 4.0

 

Zobacz też: Grzegorz Damięcki, Tomasz Dedek, Bartłomiej Topa, Ewa Skibińska, Radosław Pazura, Aldona Orman, Agata Wątróbska, Magdalena Waligórska, Julia Kamińska, Katarzyna Żak, Mikołaj Grabowski, Sławomir Orzechowski, Dominika Kryszczyńska, Monika Ambroziak, Stanisław Banasiuk, Maria Pakulnis, Andrzej Szwan, Waldemar Obłoza, Krzysztof Zarzecki, Emilian Kamiński,

 

Katarzyna Cichopek - Często zadawane pytania

 • W najbliższym czasie Katarzyna Cichopek wystąpi w: Kielcach
 • Katarzyna Cichopek urodziła się 17 października 1982 roku.
 • Katarzyna Cichopek urodziła się w Warszawie.
 • Kariera Katarzyny Cichopek rozpoczęła się w 1997 roku.
 • Pierwszy serial, w którym zagrała Katarzyna Cichopek, nazywał się "Boża podszewka". Aktorka zagrała w nim rolę Elżutki.
 • Katarzyna Cichopek zagrała m.in. w takich produkcjach jak "M jak Miłość", "Na dobre i na złe", "Ojciec Mateusz", "Na sygnale" czy "Tancerze".
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Katarzyna Cichopek
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Katarzyna Cichopek BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Kielce
22.01.2023
niedziela, 15:30
Kieleckie Centrum Kultury
wejście od 14:30
sprawdzanie dostępności
od 90 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Kielce
22.01.2023
niedziela, 19:00
Kieleckie Centrum Kultury
wejście od 18:00
sprawdzanie dostępności
od 90 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/