u Bazyla

u Bazyla

Pomieszczenia starej fabryki w pobliżu Starego Rynku, schowane w podwórzu, przeszklone wejście nie wzbudzające podejrzeń co za nim się kryje… Jednym słowem – alternatywa, dla lubiących niestandardowe rozwiązania. Klub u Bazyla to połączenie klubu muzycznego z pubem. Znajdują się tu trzy sale stwarzające możliwość organizacji różnorodnych wydarzeń: koncertów, przeglądów muzycznych, imprez tanecznych czy występów DJ-ów.

Klub u Bazyla – koncerty

Jakie eventy odbywały się w minionych latach w poznańskim Klubie u Bazyla? Wydarzenia spod znaku występów stand-up, organizowane w klubie przy ul. Norwida 18A, od lat cieszą się dużym zainteresowaniem miłośników komedii na żywo. Na scenie w stolicy Wielkopolski wystąpił m.in. Jakub Poczęty z programem „Słabość”, Michał Pałubski („Jak myślisz, że jest OK – to nie jest OK”), Tomasz Jachimek czy Ewa Błachnio.

Muzyka na żywo to bez wątpienia najważniejszy obszar działalności Klubu u Bazyla. Koncerty zagrał tu m.in. zespół Luxtorpeda, promujący swoją najnowszą płytę „Omega” czy Michał Wiśniewski, który zaprezentował swoje największe szlagiery w nieco mniej znanej, akustycznej odsłonie. W poznańskim klubie wystąpił również znany ze swoich tekstów z przymrużeniem oka zespół Łydka Grubasa, który obchodził XX-lecie istnienia.

Na scenie klubu ze stolicy Wielkopolski nie brakuje również imprez dla miłośników brzmień reggae. W ramach organizowanej cyklicznie imprezy Punky Reggae live 2022, publiczność mogła usłyszeć utwory Farben Lehre, Kobranocki czy Gutka. To tylko część z atrakcji, jakie regularnie planuje Klub u Bazyla. Bilety na przyszłe występy są już w sprzedaży.

Klub u Bazyla – koncerty 2022

Jakie wydarzenia odbędą się w tym sezonie w Klubie u Bazyla? Koncerty 2022 będą nie lada gratką dla miłośników mocnego metalowego brzmienia. Którzy artyści światowego formatu zawitają do Klubu u Bazyla? Bilety na występ zespołu Polaris wraz z supportującymi kapelami z pewnością będą cieszyć się dużym zainteresowaniem wśród miłośników nowoczesnego metalcore’u.

Występ zespołu Polaris nie jest jedyną metalową propozycją, jaką przygotował w tym sezonie Klub u Bazyla. Wydarzeniem, które przyciąga uwagę polskich fanów muzyki metalowej, jest również jedyny w Polsce koncert amerykańskiej death metalowej kapeli Massacre, której debiutancka płyta ujrzała światło dzienne już w 1991 roku. Supportem zespołu będą Włosi z technicznego death metalowego bandu Necrosy.

Na jakie inne atrakcje będziemy mogli liczyć w tym roku w Klubie u Bazyla? Koncert z okazji 25-lecia brytyjskiego zespołu Arena to bardzo interesująca propozycja dla miłośników neo-progresywnego rocka. Europejska trasa kapeli promuje 10 album w dyskografii zespołu i nosi nazwę „The Theory of Molecular Inheritance”, a jego premiera jest zapowiedziana na październik tego roku.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Klub u Bazyla?
    Klub u Bazyla znajduje się obecnie w Poznaniu przy ul. Norwida 18A. W ciągu wielu lat swojej działalności lokal ten stał się kultowym punktem na mapie kulturalnej dzielnicy Jeżyce.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Klubie u Bazyla?
    Klub u Bazyla jest miejscem, które organizuje wydarzenia i koncerty dla miłośników muzyki alternatywnej, cięższych brzmień oraz sceny hip-hopowej. W klubie nie brakuje również występów stand-uperów.

  • Kiedy został utworzony Klub u Bazyla?
    Choć Klub u Bazyla funkcjonuje od 1999 roku, historia lokalu wiąże się z kilkoma miejscami na mapie Poznania. Poprzednio klub funkcjonował przy ulicy św. Wojciecha – w 2016 roku Klub u Bazyla został przeniesiony do nowego miejsca przy ul. Norwida 18A.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

u Bazyla
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Norwida 18A
60-867 Poznań

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/