Punched Orange

Punched Orange

Choć ich początki sięgają 2015 roku, w aktualnym składzie osobowym występują od około dwóch lat. Zespół Punched Orange, bo o nim wszak mowa, to grupa młodych, pełnych energii polskich muzyków. Pochodzący ze Śląska artyści należą do grona jednych z najszybciej rozwijających się, obiecujących formacji muzycznych. Głównym kierunkiem artystycznego zainteresowania tych wchodzących na scenę muzyczną wykonawców jest szeroko pojmowany gatunek rocka alternatywnego.

Dorobek artystyczny Punched Orange

Śląskiej grupie Punched Orange udało się zyskać popularność dzięki debiutanckiemu albumowi zatytułowanym “ON/OFF”. Płyta wydana została w 2021 roku i stanowi wydawnictwo będące niezwykle oryginalną mieszankę kilku gatunków muzycznych. Album jest różnorodny pod względem aranżacji muzycznych i znaleźć można na nim niepowtarzalny mix hard rocka i jego łagodniejszych w wymowie, alternatywnych odmian z domieszką cięższych, punk rockowych brzmień. W warstwie tekstowej - współgrającej z instrumentarium i świeżo skomponowaną muzyką - odnaleźć można wiele znaczeń. Utwory zawarte w albumie pod tytułem “ON/OFF” dotyczą codziennych ludzkich przeżyć, doświadczeń, problemów i porażek, ale również dobrych, wartościowych chwil i momentów pozwalających celebrować choćby najmniejsze zwycięstwa i sukcesy.

Sukcesy Punched Orange

Pochodzący ze Śląska, młodzi i utalentowani artyści stale się rozwijają i kształtują swoje umiejętności sceniczne. Poziom wypracowanego przez nich kunsztu muzycznego i artyzmu, jaki osiągają, pozwala im zdobywać stale rosnącą popularność - nie tylko w regionie Śląska, ale również na terenie całego kraju.

 

Skoro o sukcesach mowa, warto wspomnieć o nagrodach i wyróżnieniach zdobytych przez muzyków z Punched Orange. Talent grupy młodych rockmanów dostrzeżony został m.in. przez członków jury w konkursie “O Rudzki Mikrofon, organizowanym j przez Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej. Kolejnym sukcesem było dla Punched Orange zwycięstwo w konkursie “Odkrycia ZEW” dla młodych, nowo powstających zespołów, które zagwarantowało grupie występ na obecnie bardzo popularnym festiwalu Zew się budzi, odbywającym się corocznie, latem (najczęściej w czerwcu) w Cisnej. Muzycy występowali ponadto na Festiwalu Empatii, Srogim Graniu, Antyfeście Antyradia, Pol’and’Rock Festival oraz na Inkubatorze Muzycznym w Mysłowicach.

Jakie utwory wydali dotychczas? 

Wśród singli wydanych przez artystów ze Śląska znaleźć można nie tylko najnowszy utwór “Paranoia”, ale także singiel “Superbia” (mający premierę 27 kwietnia 2022 roku i co ciekawe inspirowany twórczością grupy Limp Bizkit) oraz “Up to you”, “Powerbank”, “The Crown”, “Unlucky Bastard”, “Stupid Things”, “Flukey”, “Drop the rain” i “Circus Paradise”. Wszystkie utwory grupy Punched Orange dostępne są na Youtube, Spotify oraz Deezer.

Z kim występuje grupa Punched Orange? 

Formacja ze Śląska w trakcie swoich występów jest wspierana przez liczne, mniej lub bardziej znane zespoły. Support oraz towarzystwo artystyczne przypadło dotąd w udziale takim wykonawcom jak: Hamulec, Niadara, K-ESSENCE, Batna, DOG EAT DOG, Acid Drinkers, Fanfara Awantura, Lej mi pół, LAB, Agata Nasiadka czy Cochise. 

 

 

Poznaj innych artystów, z którymi wystąpi Punched Orange: Bitamina, Transgresja, Made in Warsaw, Voo Voo, Maria Peszek, Tipsy Train, O.S.T.R., KSU, Trupa Trupa, Muniek Staszczyk, Alcoholica, Fabryka Snów, Dylan.pl, The Postman - Beatlesi z Polkowic, 4 Szmery, Pidżama Porno, Łydka Grubasa, Fertile Hump, Topinambur,

 

Punched Orange - Często zadawane pytania

  • Punched Orange, to jak już wyżej wspomniano, formacja, która w swojej twórczości łączy wiele różnorodnych gatunków muzycznych. Single ich autorstwa zyskują rzesze nowych fanów, a popularność zespołu stale wzrasta. Repertuar grupy spodoba się miłośnikom rocka - zwłaszcza osobom oceniającym cięższe, punkrockowe i hard rockowe brzmienia. Niektóre z singli trafią także w gusta tych słuchaczy, którym z kolei bliższe są nieco łagodniejsze, alternatywne formacje rockowe. Każdy z utworów niesie ze sobą wartościową treść, dobre brzmienia i oryginalny, niepowtarzalny styl. Single dodają energii, a ich warstwa tekstowa obfituje w znaczenia i zmusza do refleksji.
  • Najnowszy utwór zespołu Punched Orange zatytułowany jest “Paranoia”. Jego premiera będzie miała miejsce w sobotę, 11 czerwca 2022 r. Singiel będzie można usłyszeć na żywo w trakcie koncertu w sosnowskim lokalu Jazz Komin Music Cafe. Tego samego dnia utwór pojawi się na platformach streamingowych (m.in. na YouTube oraz Spotify), gdzie dostępny będzie singiel oraz jego teledysk (wyprodukowany przez Ciętą Taśmę, niezależną grupę filmową).
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Punched Orange
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/