Rihanna

Rihanna

Rihanna czyli Robyn Rihanna Fenty urodziła się w 1988 roku na wyspie Barbados. W 2003 roku stworzyła z koleżankami trio wokalne. Jej talent odkrył amerykański producent Evan Rogers. Zaprosił ją do Stanów na nagranie demo. Ostatecznie podpisała kontrakt z wytwórnią Def Jam.

Płyty Rihanny

W 2005 roku pojawiła się debiutancka płyta Rihanny  „Music of the Sun”, która pokryła się złotem i znalazła się na 10 miejscu listy Billboard 200. Pochodzi z niego piosenka  „Pon de Replay”, która stała się klubowym hitem w Stanach Zjednoczonych. Rok później ukazał się kolejny krążek - „A Girl like Me”, który pokrył się platyną i zdobył popularność na całym świecie. Przy trzecim albumie wokalistka współpracowała ze znanymi producentami - Timbalandem, Tricky Stewartem i Seanem Garrettem, którzy pomogli jej stworzyć nowy styl. „Good Girl Gone Bad” ukazała się w 2007 roku. Znalazły się na niej hity „Shut Up and Drive”, „Don't Stop the Music” oraz  „Umbrella”, za którą otrzymała nagrodę Grammy.

 

Rihanna współpracowała z największymi gwiazdami muzyki takimi jak Jay-Z, Eminem, Kanye West czy Drake. Jej ostatnia płyta - „Anti” pochodzi z 2016 roku. Rihanna sprzedała około 280 milionów płyt na całym świcie. Ma na koncie 9 statuetek Grammy i 13 nagród AMA.

Koncert online Rihanny

Zapraszamy na koncert online Rihanny The Diamonds World Tour Live pochodzący z lutego 2020 roku. Stream poniżej.

 

 

 

Koncerty Rihanny

Rihanna w Polsce występowała wielokrotnie. Ostatni raz zaprezentowała się polskiej publiczności w 2016 roku na PGE Narodowym. Koncerty Rihanny na całym świecie cieszą się wielką popularnością. Artystka ma szerokie grono fanów, którzy z niecierpliwością wyczekują kolejnych wydarzeń. 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Rihanna
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/