Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Koncerty Pop girl in red - Doing It Again Europe Tour ‘24

girl in red - Doing It Again Europe Tour ‘24

25.09.2024 Warszawa

Organizator: Live Nation

girl in red - Doing It Again Europe Tour ‘24BiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

girl in red: Doing It Again Europe Tour ‘24
środa
25.09.2024
18:00

girl in red: Doing It Again Europe Tour ‘24

Warszawa, Hala COS Torwar

O wydarzeniu

girl in red w Polsce! Trasa "Doing It Again" jest następstwem premiery jej nadchodzącego albumu, który ukaże się już 12 kwietnia. Podana g. 18:00 to godzina otwarcia wejść.

girl in red informacje

Ku uciesze swoich fanów, girl in red ogłosiła, że jeszcze w tym roku wyruszy w swoją trasę koncertową "Doing It Again". Norweska gwiazda alt-popu wystąpi w kilku najbardziej kultowych miejscach w Europie.
Artystka rusza w trasę w związku z premierą jej nadchodzącego, drugiego albumu "I'm Doing It Again Baby!", który ukaże się 12 kwietnia nakładem Columbia Records.

girl in red po raz pierwszy zyskała uznanie i podbiła serca publiczności, kiedy wydała swój pozytywnie przyjęty przez krytyków debiutancki album "if i could make it go quiet" w 2021 roku. Krytycy i fani docenili jej szczerość w pisaniu piosenek, ujmującą osobowość, imponujące występy na żywo oraz muzykalność. Wśród wspierających ją celebrytów znalazły się - Taylor Swift i Billie Eilish, a reakcja prasy była zdumiewająco optymistyczna, przy czym kilka redakcji nazwało krążek oraz przełomowy utwór "Serotonin" - "Best of 2021", wliczając w to takie wydawnictwa jak: Rolling Stone, Billboard, Variety, NPR, Stereogum, NYLON i inne. Zawojowała również telewizję, i to nie tylko w amerykańskich programach, takich jak: The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel Live! i Late Night With Seth Meyers, ale również podbiła ramówki na całym świecie, w tym: Skavlan, Late Night Berlin i MTV EMAs.

 

Zobacz więcej

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też