Depeche Mode

Depeche Mode

Depeche Mode to brytyjski zespół wykonujący muzykę pogranicza elektroniki i alternatywnego rocka. Powstał w 1980 roku w Wielkiej Brytanii. Aktualnie członkami zespołu są Dave Gahan i Martin Gore, obaj muzycy współpracują od początku powstania grupy. Nazwa zespołu inspirowana jest francuskim magazynem mody.

Początki Depeche Mode 

W 1977 roku wokalista Vince Clarke i basista Andrew Fletcher (08.07.1961 - 26.05.2022) założyli zespół No Romance in China. W 1979 roku Clarke był gitarzysta w Plan razem z Robertem Marlow oraz Paulem LangwithMartin Gore, który początkowo preferował punk rock razem z Philipem Burdettem był członkiem  Norman and the Worms.

 

W 1979 Gore, Clarke, Marlow i Paul Redmond założyli wspólnie zespół The French Look. W marcu 1980 roku narodził się zespół Composition of Sound. Aby zarobić na instrumenty – syntezatory, Gore pracował w banku, a Fletcher zajmował się ubezpieczeniami.

 

W 1980 roku Clarke był na koncercie Dave'a Gahana, po którym złożył mu propozycję dołączenia do zespołu. W tym czasie nazwa została zmieniona na na Depeche Mode, zaczerpnięto ją z francuskiego magazynu.. Martin Gore: Depeche Mode oznacza to, jak szybko zmienia się moda. Lubię brzmienie tych słów.

Koncerty Depeche Mode

Depeche Mode to zespół, który ma swoich fanów na całym świecie. Niezwykła energia zespołu czyni go jednym z najbardziej popularnych na świecie. Koncerty Depeche Mode są wyczekiwane przez wielu fanów.

Depeche Mode - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Depeche Mode wystąpi w: Warszawie, Krakowie
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Depeche Mode
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Depeche Mode BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Warszawa
02.08.2023
środa, 17:00
PGE Narodowy
sprawdzanie dostępności
od 125 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Kraków
04.08.2023
piątek, 18:00
TAURON Arena Kraków
sprawdzanie dostępności
od 285 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/