Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma

Bon Ton

Bon TonSzczegółyOpisWydarzeniaBon Ton - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

dyscyplina:
Zespół artystyczny

Opis

Bon Ton to polski zespół muzyczny, który bardzo często towarzyszy na scenie kultowemu Kabaretowi Hrabi. Nic w tym dziwnego, takie połączenie zawsze podoba się publiczności, która ma zagwarantowaną solidną porcję dobrego humoru oraz najlepszą muzykę.

Kilka słów o zespole Bon Ton

W zespole Bon Ton występuje kilku utalentowanych, doświadczonych i lubiących wyzwania artystów. Skład prezentuje się następująco:

  • Waldemar Franczyk – człowiek, który ma wiele różnych zainteresowań, nie tylko muzycznych. Świetnie czuje się m.in. w jazzie oraz muzyce estradowej. Gra na instrumentach perkusyjnych oraz klawiszowych,
  • Karol Pietsch – nie jest może aż tak doświadczony, jak niektórzy jego koledzy, ale wcale nie ustępuje im talentem. Zawsze gotowy do pracy, niezwykle solidny i bardzo ambitny. Gra na perkusji,
  • Grzegorz Piotrowski – poza działalnością muzyczną w zespole Bon Ton, jest też producentem muzycznym i muzykiem sesyjnym. Doskonale czuje się na scenie i ma bardzo bogate doświadczenie zespołowe. Gra na gitarze,
  • Bartek Pietsch – bezczynność? Bartek na pewno nie zna takiego słowa, ponieważ rozwija swój warsztat jako wokalista, producent muzyczny i kompozytor. Absolutnie nie lubi siedzieć w jednym miejscu i zawsze ciągnie go do artystycznej pracy. W tym przypadku również można mówić o sporym doświadczeniu zespołowym. Gra na basie (gitara basowa),
  • Paweł Pietsch – artystyczna dusza, potrafiąca zachować spokój nawet w najtrudniejszych momentach na scenie. Gra na saksofonie.

Bon Ton i programy kabaretowe z Kabaretem Hrabi

Jak już zostało wspomniane, zespół Bon Ton regularnie występuje razem ze znanym i cenionym Kabaretem Hrabi (Joanna Kołaczkowska, Tomasz Majer, Dariusz Kamys i Łukasz Pietsch). Działo się tak m.in. w programach „Gdy powiesz: TAK”, „Lubię to!” czy też „Co jest śmieszne”.

Za każdym razem ta współpraca jest realizowana na bardzo wysokim poziomie, a artyści z zespołu Bon Ton czasami próbują swoich sił w zupełnie nowych zadaniach.

Wydarzenia

Bon Ton - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Bon Ton?

Miejscowości, w których Bon Ton wystąpi w najbliższym czasie: Olsztyn, Ełk, Gdańsk, Ostróda, Sopot, Koszalin, Bydgoszcz, Szczecin.

Kto wchodzi w skład zespołu Bon Ton?
W polskim zespole muzycznym Bon Ton występują Waldemar Franczyk (instrumenty perkusyjne i klawiszowe), Karol Pietsch (perkusja), Grzegorz Piotrowski (gitara – również producent muzyczny i muzyk sesyjny), Bartek Pietsch (gitara basowa – również kompozytor, producent muzyczny i wokalista) oraz Paweł Pietsch (saksofon). To nietuzinkowy zespół artystyczny, który bardzo dobrze odnajduje się m.in. w muzyce estradowej.
Z jakim kabaretem współpracuje zespół muzyczny Bon Ton?
Zespół Bon Ton regularnie współpracuje z popularną grupą kabaretową o nazwie Kabaret Hrabi, w której występują Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer i Łukasz Pietsch.
W jakich programach kabaretowych można było zauważyć współpracę na linii Bon Ton – Kabaret Hrabi?
Grupa Bon Ton zaprezentowała się publiczności m.in. w tak kultowych programach Kabaretu Hrabi, jak: „Lubię to!”, „Gdy powiesz: TAK” czy też „Co jest śmieszne”.

Fani lubią też

Zobacz też