Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskaprojekt-warszawa
Home Artysta Dylan.pl

Dylan.pl

Dylan.plOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

O zespole Dylan.pl 

Zespół Dylan.pl to akustyczny kwintet, w którego składzie są muzycy Elektrycznych Gitar, zespołu Urszuli i Zespołu Reprezentacyjnego. Dylan.pl podchodzi do Boba Dylana z szacunkiem, ale nie na kolanach. Oferuje własne aranżacje – w duchu nieco chuligańskim, podwórkowym, z ukłonem w stronę amerykańskiej tradycji muzycznej.

Dylan.pl to pionierska propozycja na polskiej scenie. Pierwszy tak kompleksowy portret Boba Dylana po polsku. Piosenki, które budzą emocje i dyskusje. To nowe odczytanie Dylana-poety i nowe spojrzenie na jednego z najważniejszych muzyków współczesności.

Płyta zespołu Dylan.pl Niepotrzebna pogodynka, żeby znać kierunek wiatru, nagrana z udziałem znakomitych gości m.in. Maria Sadowska, Muniek, Tadeusz Woźniak, Pablopavo, Organek, Martyna Jakubowicz ukazała się na rynku 17 marca 2017 r.

Dylan.pl skład zespołu

Dylan.pl tworzą:

  • Filip Łobodziński - vocal, gitary, ukulele (m.in. :Zespół Reprezentacyjny)
  • Jacek Wąsowski – gitary, banjo (m.in.:Elektryczne Gitary)
  • Marek Wojtczak - kontrabas, gitara basowa (m.in.:Zespół Reprezentacyjny)
  • Krzysztof Poliński - perkusja, perkusyjne (m.in.:E. Bartosiewicz, Urszula)

oraz uzupełniają (z racji napiętych terminów w/w)

  • ​Adam Lewandowski – perkusja, perkusyjne(m.in.: Klan, M.Jakubowicz, W.Karolak)
  • ​Tomasz Pfieffer – gitary, banjo (Patrycja Markowska, abaret Moralnego Niepokoju)

Od momentu premiery płyty (marzec 2017) – zespół zagrał szereg koncertów w domach kultury, teatrach, klubach, muzeach oraz na Festiwalach (Malta w Poznaniu, Jarocin, Targi Dominikańskie w Gdańsku).

Doskonałe tłumaczenia, oryginalne brzmienie, doskonały kontakt z publicznością, zróżnicowane aranżacje, duży wybór utworów powodują, że zespół Dylan.pl świetnie wypada na imprezach otwartych jak i bluesowych, rockowych czy poetyckich.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też