Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Partynice

Partynice

Wrocław, Zwycięska 2
Sprawdź wydarzenia
PartyniceOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Partynice to osiedle zlokalizowane w południowej części Wrocławia. To właśnie tu znajduje się Wrocławski Tor Wyścigów Konnych, zaprojektowany przez R. Jürgensa z Hamburga. Do użytku oddany został w 1907 roku, w 75. rocznicę stworzenia Śląskiego Związku Hodowców Koni i Wyścigów Konnych. Obecnie odbywają się tam zarówno zawody w jeździectwie, jak i inne imprezy kulturalno-rozrywkowe.

Partynice we Wrocławiu – o obiekcie

Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice to wyjątkowe i niepowtarzalne miejsce na mapie miasta. Doskonale nadaje się do organizacji eventów dla dużej publiczności: koncertów, targów, festiwali i zawodów sportowych. Obszar Toru to łącznie 73 hektary. Ok. 35 hektarów stanowi sam tor dla koni, z kolei 2 kryte trybuny mogące pomieścić do 1500 widzów.

 

Na Partynicach, oprócz wzięcia udziału w wyścigach koni, można także pobrać nauki jazdy konnej, uczestniczyć w imprezach plenerowych oraz korzystać z malowniczych terenów zielonych. Przestrzeń czynna jest przez cały rok.

Partynice we Wrocławiu – wydarzenia

Co do tej pory zaproponowały widzom Partynice? Koncerty, festiwale i mnóstwo dobrej zabawy. Odbyła się tu m.in. Majówka Wrocławska, na której pojawił się zespół Castle Dreams. Ich twórczość stanowi połączenie rocka, dźwięków celtyckich i popu. Nowatorskim podejściem do muzyki zachwycili publiczność i oczarowali słuchaczy. Bilety na koncert sprzedały się błyskawicznie!

 

Przekonaj się, co mają do zaoferowania Partynice! Wydarzenia, które odbywają się w południowej części Wrocławia przyciągają publiczność przed scenę. Wśród nich wymienić należy oczywiście Męskie Granie 2019. Na scenie pojawili się wówczas m.in.: Bass Astral x Igo, Daria Zawiałow, Bitamina, Jamal, KORTEZ, Krzysztof Zalewski, Łąki Łan, Lao Che, Maleńczuk + Rhythm Section, Maleńczuk Waglewski – Koledzy, Maria Peszek, Mazolewski / Porter, Natalia Przybysz, Pablopavo i Ludziki, Nosowska, Organek, O.S.T.R., Skalpel Big Band, Sokół + Goście Ralph Kamiński oraz The Dumplings. Jak dobrze bawili się widzowie na Partynicach? Bilety sprzedały się błyskawicznie, a publika szalała pod scenami!

Partynice we Wrocławiu – wydarzenia 2022

Już niebawem na Partynicach – wydarzenia 2022, zupełnie nowe emocje, wrażenia i świetna zabawa. Wśród imprez, które odbędą się na Wrocławskim Torze Wyścigowym, na wyjątkowe wyróżnienie zasługuje Runmaggedon Wrocław. To ekstremalna przygoda, której nikt nie zapomni do końca życia. Pierwszy, wiosenny event ma odbyć się już w kwietniu – przygotuj się na piekielne emocje na trasach Intro, Rekrut i Nocny Rekrut. Dla młodszych szykują się trasy Kids i Junior, a dla całych rodzin – Family. Wśród przykładowych przeszkód znajdują się: Koszmar Wulkanizatora, Ściana, Spacer Farmera, Komandos i Zasieki.

 

Po przygotowały na ten rok Partynice? Wydarzeniem 2022 będzie II edycja Festiwalu PasiBrzucha. Niezwykły event, na którym zagoszczą DJ-e i stand-uperzy, ponad 30-wystawców z pysznym jedzeniem z całego świata – a to dopiero początek atrakcji! Gości czeka nocne kino plenerowe, beer pong, street art., beer joga, niezwykłe PASIGAMES – Festiwal Red Gota i Jedzenie na czas, Hyundai Rodeo Challenge, Strefa High Octane, Pokazy artystyczne na scenie (Pole Dance, Fire Show, Kobieta Guma, Body Painting, Iluzja), Survival Race Kids i wiele innych!

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajdują się Partynice?
Partynice znajdują się w południowej części Wrocławia – administracyjnie jest to część dzielnicy Krzyki.
Jakie wydarzenia odbyły się w Partynicach?
Na Partynicach odbyło się do tej pory wiele koncertów i festiwali, m.in. Majówka Wrocławska czy Męskie Granie. Na scenie pojawili się Bass Astral x Igo, Daria Zawiałow, Krzysztof Zalewski, Łąki Łan, Jamal, Kortez, Lao Che, Maleńczuk + Rhythm Section, Maleńczuk Waglewski – Koledzy, Bitamina, Mazolewski / Porter, Natalia Przybysz, Maria Peszek, Organek, O.S.T.R., Sokół + Goście i The Dumplings.
Kiedy utworzone zostały Partynice?
Partynice utworzone zostały w 1928 roku, natomiast główna atrakcja tego obszaru, w postaci toru wyścigowego, powstała w 1907 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też