Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Szkoła Podstawowa nr 4 Wrocław

Szkoła Podstawowa nr 4 Wrocław

Wrocław, Powstańców Ślaskich 210-218
Szkoła Podstawowa nr 4 WrocławOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Wrocław to miasto, które od zawsze kojarzy się wszystkim z zabawą, atrakcjami i imprezami. Wiele się tu dzieje, nie tylko ze względu na obecność studentów, którzy słyną z uczestnictwa w wielu wydarzeniach kulturalnych, ale również przez wzgląd na zróżnicowane obiekty, których głównym zadaniem jest dbanie o rozrywkę mieszkańców Wrocławia czy okolic.

Oprócz atrakcji czysto turystycznych, z których słynie Wrocław, jak Hala Stulecia, Ogród Japoński, Muzeum z Panoramą Racławicką, Sky Tower czy słynne Zoo, miasto oferuje naprawdę wiele eventów kulturalnych i koncertów, które docenią nawet widzowie z wysublimowanymi gustami. Wrocław odwiedza spora ilość turystów, którzy chętnie uczestniczą w wydarzeniach, mających tu miejsce. Odbywają się tu nie tylko koncerty, ale również fantastyczne, pełne dowcipu widowiska komediowe i stand-upowe, pokazy, spektakle teatralne oraz wystawy

Szkoła Podstawowa nr 4 Wrocław – wydarzenia

Jednym z ciekawszych miejsc, organizujących wiele eventów kulturalno-muzycznych, w tym również propozycji dla najmłodszych widzów, jest Szkoła Podstawowa nr 4 Wrocław, położona w dzielnicy Krzyki, nieopodal Parku Południowego. Znajduje się tu świetlica szkolna, w której uczniowie mogą spędzać czas przed i po lekcjach. Zlokalizowana jest tu również 44 filia Miejskiej Biblioteki Publicznej. Ponadto szkoła współpracuje z MDK Krzyki oraz realizuje projekty „Edukacja w Miejscach Pamięci” oraz „Szkoła w Mieście”. Uczniowie mogą korzystać z zajęć dodatkowych dzięki fundacji „Nasz Świat” i „Twoja ferajna”.

Szkoła Podstawowa nr 4 Wrocław została wyposażona w salę z odpowiedniej jakości sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym, co pozytywnie wpływa na jakość organizowanych tu wydarzeń. Na terenie obiektu odbywa się wiele interesujących inicjatyw kulturalnych, które dostarczą mnóstwa niezapomnianych wrażeń. Organizowane w Szkole Podstawowej nr 4 Wrocław koncerty dziecięce oferują mnóstwo ciekawych propozycji artystycznych, głównie dla rodziców. Eventy kulturalne odbywające się w tym miejscu to gwarancja wielkich emocji i duża dawka pozytywnych wibracji.

Szkoła Podstawowa nr 4 Wrocław – koncerty

Dlaczego warto odwiedzić Szkołę Podstawową nr 4 Wrocław? Wydarzenia i imprezy muzyczne cieszą się dużą popularnością wśród widzów z miasta i okolic, o czym świadczy liczba sprzedanych biletów. Jakie eventy miały miejsce w obiekcie? Odbyły się tu m.in. warsztaty dla najmłodszych, czyli Mobilne Laboratorium, oferujące możliwość przeprowadzenia wielu eksperymentów z udziałem gadżetów naukowych i akcesoriów do badań. Pokazy te udowodniły, że nauka poprzez zabawę może być fascynująca i ciekawa. Na nadchodzące wydarzenia organizowane przez Szkołę Podstawową nr 4 Wrocław, bilety dostępne są na eBilet.pl.

Miłośnikom różnych form rozrywki, z pewnością przypadną do gustu propozycje eventów kulturalnych mających tu miejsce. Organizowane przez Szkołę Podstawową nr 4 Wrocław cieszą się stale rosnącą popularnością. Nadchodzące eventy kulturalne w obiekcie to gwarancja spędzenia niezapomnianych chwil, również w gronie najbliższych. Zapoznaj się z aktualnym repertuarem i zobacz na żywo to, co przygotowała Szkoła Podstawowa nr 4 Wrocław. Bilety dostępne są m.in. w sprzedaży internetowej na stronie – eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Szkoła Podstawowa nr 4 Wrocław?
Szkoła Podstawowa nr 4 Wrocław znajduje się przy ul. Powstańców Śląskich 210/218.
Jakie wydarzenia odbywają się w Szkoła Podstawowa nr 4 Wrocław?
W obiekcie mają miejsce wydarzenia kulturalne i koncerty, w tym również warsztaty – Mobilne Laboratorium.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też