Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Klub Firlej

Wrocław, Grabiszyńska 56
Klub FirlejOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Ośrodek Działań Artystycznych "Firlej" to miejska jednostka kultury Wrocławia, organizująca cenione przez publiczność z całej Polski koncerty jazzowe, rockowe, muzyki alternatywnej i elektronicznej. To instytucja kultury, która działa na rzecz lokalnej społeczności – dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. 

To miejsce słynie z różnych ciekawych wydarzeń, niektóre są dostępne dla wszystkich, na inne trzeba kupić bilety. W latach 2009-2016 Klub Firlej organizował Asymmetry Festival, który promował artystów tworzących muzykę rockową, elektroniczną oraz metalową. Popularnym wydarzeniem były też koncerty w Klubie Firlej w ramach Polish Jazz 1918-2018 oraz międzynarodowy festiwal UA / PL Alternative Music Meetings, który odbywał się w Kijowie i we Lwowie. 

Dzisiaj Klub Firlej wciąż działa prężnie. Temu miejscu nie brakuje dobrej energii oraz ciekawych eventów rozrywkowych.  

Klub Firlej – koncerty

Lubisz muzykę? W ramach swojej działalności Klub Firlej zaprasza na wydarzenia o charakterze muzycznym, głównie koncerty. Są to lokalne wydarzenia, choć na deskach sceny nie brakowało gwiazd większego formatu. Koncerty w Klubie Firlej to m.in. Protomartyr i Metz, Jóga, Birdpen, Russian Circles, Latarnik. Sprawdź archiwalne wydarzenia i bądź na bieżąco z aktualnymi!

Klub Firlej – wydarzenia 

Skoncentrowany nie tylko na działalności muzycznej, ale też towarzyskiej Klub Firlej prężnie działa na rzecz lokalnej społeczności. W ramach inicjatyw, które powstały z myślą o integracji mieszkańców miasta działają:

  • Kawiarnia Sąsiedzka – warsztaty, gry, spotkania, pchli targ,
  • „Zaproś nas do siebie” – w ramach programu Narodowego Centrum Kultury,
  • Bardzo Młoda Kultura 2019-2012 – Dolnośląskie – jako regionalny operator NCK.

Spora część działań Klubu w czasie pandemii została przeniesiona do Internetu i do dzisiaj można korzystać z zasobów tego miejsca także online.

Klub Firlej – wydarzenia 2022

Planujesz poszerzyć horyzonty? Oddać się swoim pasjom lub odkryć nowe? Świetnie się składa, bo wydarzenia w Klubie Firlej nie zwalniają w bieżącym roku tempa. To na Ciebie czeka:

  • zaplanowane wystawy – Nikt nie jest wyspą,
  • Festiwal Sąsiedzi,
  • Letnia kawiarnia sąsiedzka,
  • Wystawa prac dziecięcych.

Ale uwaga! Na niektóre wydarzenia musisz mieć bilet. Zamów go z wyprzedzeniem na stronie eBilet.pl.

Klub Firlej – bilety

Chcesz kupić bilety do Klubu Firlej? Możesz to zrobić w kasie obiektu, ale szybciej i wygodniej będzie złożyć zamówienie online na stronie eBilet.pl. Zobacz nadchodzące wydarzenia. Klub Firlej zaprasza! 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Klub Firlej?
Klub Firlej, pod oficjalną nazwą Ośrodek Działań Artystycznych „Firlej” mieści się przy ul. Grabiszyńskiej 56, 53-504 Wrocław.
Jakie wydarzenia odbyły się w Klubie Firlej?
Były to wydarzenia kulturowe, muzyczne, edukacyjne, rozrywkowe oraz towarzyskie organizowane z myślą o lokalnej społeczności.
Kiedy został utworzony Klub Firlej?
Klub Firlej na mapie Wrocławia istnieje od lat 80. XX wieku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

shared.seo-section-link.seeAlso