Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Ogródek Bar Plażowy

Ogródek Bar Plażowy

Wrocław, ul. Wałbrzyska 1
Ogródek Bar PlażowyOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Ogródek Bar Plażowy to niepowtarzalne miejsce na mapie wrocławskich beach barów. Zlokalizowany jest na wrocławskiej Klecinie przy ulicy Wałbrzyskiej 1, nieopodal rzeki Ślęzy. Obiekt cieszy się dużym zainteresowaniem miłośników relaksu na świeżym powietrzu, przy dobrej muzyce.

Ogródek Bar Plażowy – o obiekcie

Miejsce to położone jest nieopodal pętli tramwajowej, jednak dobrze ukryto je przed spojrzeniami przechodniów. Plaża jest kameralna, lecz bardzo urokliwa. Znajduje się tu naturalny piasek, co przypadnie do gustu mile widzianym dzieciom i zwierzakom. Goście mogą się zrelaksować na wygodnych siedziskach, umieszczonych pod zadaszeniem lub na leżakach pod parasolami.

Na terenie Ogródka Baru Plażowego znajduje się oczywiście bar pełny pysznych alkoholowych i bezalkoholowych drinków oraz schłodzonego, kraftowego piwa. Tuż obok głodni goście mogą zamówić wyśmienitą, robioną na miejscu pizzę, a także podpłomyki czy frytki ze świetnym sosem. Na deser zakupić można lody i uraczyć się aromatyczną kawą.

Ogródek Bar Plażowy zlokalizowany jest nieopodal Parku Klecińskiego i Parku Mamuta. Wokół znajdują się piękne, rozległe tereny, idealne do dłuższych spacerów lub przejażdżki rowerowej. Warto wspomnieć, że w miejscu tym organizowane są różne wydarzenia, takie jak koncerty i imprezy muzyczne. Bilety na eventy zakupić można na platformie eBilet.

Ogródek Bar Plażowy – wydarzenia

Z czego słynie Ogródek Bar Plażowy? Wydarzenia tu organizowane cieszą się zainteresowaniem nie tylko mieszkańców okolicy, ale i całego Wrocławia. Miłośnicy piłki nożnej mieli okazję wspólnie oglądać tu mecze Euro 2020. Niesamowite emocje towarzyszyły każdemu widzowi, zarówno tym młodszym, jak i nieco starszym.

Jakie eventy odbywają się w obiekcie Ogródek Bar Plażowy? Koncerty znanych polskich wykonawców przyciągają miłośników muzyki i zabawy przy dobrych dźwiękach. Miał tu miejsce m.in. niesamowity recital Leszka Możdżera, występ Natalii Podwin Trio, Gentelmen’s Jazz Duo, czyli Tomasza Krajewskiego i Bartka Ziętary, Joanny Szabuniewicz, Ace i kumpli Trio, kapeli Odloty i wielu innych. Czy więc dobrym pomysłem na wolny czas będzie wizyta w miejscu, jakim jest Ogródek Bar Plażowy? Wydarzenia są na tyle ciekawe, że nie warto czekać aż zabraknie wejściówek!

Ogródek Bar Plażowy – bilety

W obiekcie Ogródek Bar Plażowy odbywają się również inne eventy. Przykładem może być degustacja piw Brewery Hills, która przyciągnęła miłośników wyśmienitego trunku w różnych odmianach smakowych. Coś dla siebie znaleźli też miłośnicy sportu w każdym wydaniu. Miał tu miejsce pokaz treningowy EMS z BodyTec20+ oraz joga na plaży.

Ogródek Bar Plażowy to idealna placówka do organizacji urodzin, spotkania integracyjnego czy luźnego spotkania pracowniczego. Swobodna atmosfera, przyjemna muzyka, pyszne napoje i jedzenie, doskonała pogoda i obecność natury stwarzają doskonałe warunki do miłego spędzenia czasu w gronie bliższych i dalszych znajomych.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Ogródek Bar Plażowy?
Ogródek Bar Plażowy znajduje się we Wrocławiu, przy pętli tramwajowej Klenica, nieopodal rzeki Ślęza, przy ulicy Wałbrzyskiej 1.
Jakie wydarzenia odbywają się w Ogródek Bar Plażowy?
W Ogródku Bar Plażowy odbywają się rozmaite wydarzenia kulturalno-rozrywkowe. Miały tu miejsce koncerty m.in. Leszka Możdżera, Natalii Podwin Trio, Joanny Szabuniewicz, Ace i kumple Trio, kapeli Odloty, Gentelmen’s Jazz Duo, czyli Tomasza Krajewskiego i Bartka Ziętary oraz wiele innych, niesamowitych wydarzeń.
Kiedy został utworzony Ogródek Bar Plażowy?
Ogródek Bar Plażowy został utworzony kilka lat temu.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też