Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Miejsce MOK Piotrków Trybunalski

MOK Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski, Aleja 3 Maja 12
MOK Piotrków TrybunalskiOpisDojazd i lokalizacjaWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim powstał w 1979 roku na podstawie zarządzenia nr 13/70 Prezydenta Miasta wydaną dnia 23 września. Początkowo siedzibą MOK w Piotrkowie Trybunalskim był budynek Urzędu Miejskiego.

W 1981 roku decyzją konserwatora zabytków siedziba  została przeniesiona do kamienicy przy ulicy Farnej 8. Obiekt wymagał remontu, a na czas jego trwania biuro i magazyn sprzętu zostały zlokalizowane w pomieszczeniach dzierżawionych od PSS Społem.

MOK Piotrków Trybunalski – wydarzenia

Wydarzenia w MOK Piotrków Trybunalski są niezwykle różnorodne i ciekawe, skierowane do wielu grup wiekowych. Prowadzone są tu także zajęcia artystyczne rozwijające zainteresowania. W MOK w Piotrkowie Trybunalskim można  skorzystać z oferty warsztatów – szycia artystycznego, komputerowe i obsługi smartfona, wokalne, dziennikarskie, teatralne, taneczne. Działa tu także Chór Seniora, kabaret, a nawet zespół muzyczny.

Wydarzenia w MOK w Piotrkowie Trybunalskim – kalendarz imprez

Kalendarz imprez obejmujący najbliższe wydarzenia w MOK w Piotrkowie Trybunalskim przewiduje m.in.:

  • XXV Mały Konkurs Recytatorski,
  • Spektakl „Ali Baba i czterech rozbójników”,
  • II edycję Piotrkowskiego Festiwalu Teatralnego.

W MOK Piotrków Trybunalski odbywać będą się także imprezy gościnne – występy kabaretu Czesuaf – Skandal!, spektakl komediowy „Wąsik” czy spektakl „Porwanie”. Bilety na koncerty i wydarzenia są dostępne także online na eBilet.pl.

MOK Piotrków Trybunalski – koncerty

Inne wydarzenia w MOK Piotrków Trybunalski to koncerty. MOK Piotrków Trybunalski zaprasza znanych i mniej znanych artystów, którzy na scenie prezentują swoje umiejętności wokalne oraz gry na instrumentach. Interesują Cię wydarzenia muzyczne? Koniecznie zapoznaj się z kalendarzem imprez – wydarzenia 2022 MOK Piotrków Trybunalski przewidują ciekawe występy dla fanów różnych gatunków muzycznych. Do tej pory na deskach MOK w Piotrkowie Trybunalskim występowała m.in. Edyta Geppert czy Andrzej Poniedzielski.

MOK Piotrków Trybunalski – bilety

Chcesz kupić bilety do MOK w Piotrkowie Trybunalskim? Zrób to szybko i wygodnie online, zanim zabraknie miejsc na koncert czy kabaret. Sprawdź dostępne bilety na stronie eBilet.pl i zamawiaj bez wychodzenia z domu. Alternatywą jest zakup biletów na miejscu w kasie Miejskiego Ośrodka Kultury.

Dojazd i lokalizacja

Pokaż na mapie i sprawdź noclegi

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone
Alicja w Krainie Czarów

Alicja w Krainie Czarów

17.04-17.10.2023

Biała Podlaska, Bielsko-Biała, Częstochowa i inne

Kwartet - 50-lecie spektaklu

Kwartet - 50-lecie spektaklu

16.04-17.12.2023

Bełchatów, Bytom, Chrzanów i inne

Klimakterium… i już

Klimakterium… i już

26.03-04.11.2023

Bełchatów, Bolesławiec, Grodzisk Mazowiecki i inne

Klimakterium 2

Klimakterium 2

26.03-16.12.2023

Bełchatów, Bolesławiec, Bytom i inne

Mój słodki Smok

Mój słodki Smok

16.04-29.12.2023

Gdynia, Kielce, Lublin i inne

FAQ

Gdzie znajduje się MOK Piotrków Trybunalski?
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim mieści się obecnie przy Alei 3 Maja 12, 97-300 Piotrków Trybunalski. Numer telefonu: 44 732 52 37. Bilety do MOK Piotrków Trybunalski można też kupować online.
Jakie wydarzenia odbyły się w MOK Piotrków Trybunalski?
W MOK Piotrków Trybunalski miało miejsce wiele wydarzeń kulturalnych i artystycznych. Wśród nich stand up Piotra Bałtroczyka „Starość nie jest dla mięczaków”, spektakl teatralny „Gąska”, występ „La Bombe” czy „Rubinowe Gody”. Sprawdź nadchodzące wydarzenia 2022 – MOK Piotrków Trybunalski. Bilety na koncerty i kabarety zamówisz na eBilet.pl
Kiedy został utworzony MOK Piotrków Trybunalski?
MOK w Piotrkowie Trybunalskim powstał w 1979 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn