Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival
Home Artysta Sebastian Perdek

Sebastian Perdek

Sprawdź wydarzenia
Sebastian PerdekSzczegółyOpisWydarzeniaSebastian Perdek - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

wiek:
36 lat
data urodzenia:
30.07.1987
miejsce urodzenia:
Bytom
dyscyplina:
Aktor serialowy, filmowy, dubbingowy oraz teatralny
social media:

Opis

Sebastian Perdek to urodzony 30 lipca 1987 roku w Bytomiu polski aktor pojawiający się w rolach telewizyjnych, filmowych oraz teatralnych. Aktor podkłada również swój głos postaciom w dubbingu. Znany z takich produkcji jak "Kler", "Listy do M. 2", "Barwy szczęścia", czy "Jak pokochałam gangstera". 

Sebastian Perdek: pochodzenie i wykształcenie

Sebastian Perdek urodził się w Bytomiu 30 lipca 1987 roku. Jest absolwentem wrocławskiej filii Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Studia ukończył w 2016 roku. 

Sebastian Perdek: kino i telewizja

Sebastian Perdek od lat pojawia się na ekranach kina i telewizji. Wystąpił m.in. w takich produkcjach jak "Prawo Agaty" (jako marynarz Sylwek), "Barwy szczęścia" (jako Klemens), "Strażacy" (jako Jakub), "O mnie się nie martw", "Mąż, czy nie mąż" (jako salowy Frantisek), "Listy do M. 2" (jako Anioł), "Ojciec Mateusz" (jako Staszek), "Na dobre i na złe" (jako Waldek), "Kochaj" (jako dźwiękowiec Artur), "Pierwsza miłość" (jako doktor Jan Wesołowski), "Druga szansa" (jako barman), "Belfer" (jako Albert), "O mnie się nie martw" (jako Przemek), "Gotowi na wszystko. Exterminator" (jako perkusista), "Fusy" (jako wróżbita Rafał), "Miłość jest wszystkim" (jako Norbert), "Kler" (jako sierżant Madecki), "Korona królów" (jako Dobiesław), "Za marzenia" (jako weterynarz), "Klify namiętności" (jako Alfred), "Pierwsza miłość" (jako Wojciech Czajka) oraz "Archiwista" (jako balistyk Karol Maszek).

Sebastian Perdek: dubbing

W trakcie kariery aktor podkładał także głos w produkcjach dubbingowych. Pojawił się m.in. w takich produkcjach jak: "Dragon Ball Super", 'Dzieciak rządzi", "Paradise PD", "Detroit: Become Human", "Krzysiu, gdzie jesteś?", "Toy Story 4", "Cruella" oraz "Spider-Man: Bez drogi do domu".

Sebastian Perdek: teatr

W trakcie kariery aktor występował na scenach kilku teatrów. Brał udział m.in. w takich przedstawieniach jak "Dzieci śmieci" w Teatrze Konsekwentnym w Warszawie, "Po co psuć i tak już złą atmosferę?" w Teatrze BOTO w Sopocie, "Księżycowy chłopiec" w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim, "Szajba" w Teatrze im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie, a także "Wspólnota mieszkaniowa" w OCH-Teatrze w Warszawie.

Wydarzenia

Sebastian Perdek - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Sebastian Perdek?

Miejscowości, w których Sebastian Perdek wystąpi w najbliższym czasie: Otwock, Kraków, Lublin, Chełmek, Warszawa, Piotrków Trybunalski, Poznań.

Kiedy urodził się Sebastian Perdek?
Aktor urodził się 30 lipca 1987 roku w Bytomiu.
Jaką szkołę ukończył Sebastian Perdek?
Aktor jest absolwentem Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie (filia we Wrocławiu).
Jakie języki obce zna Sebastian Perdek?
Aktor zna język angielski i niemiecki. Potrafi posługiwać się także gwarą śląską.

Fani lubią też

Zobacz też