Na czasie

wystawa-legovoucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Sebastian Stankiewicz

Sebastian Stankiewicz

Sebastian Stankiewicz OpisWydarzeniaSebastian Stankiewicz - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Sebastian Stankiewicz to urodzony w 1978 roku w Bolesławcu polski aktor oraz członek Kabaretu na Koniec Świata. Został laureatem nagrody za najlepszą rolę drugoplanową w filmie Pan T. na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Kariera Sebastiana Stankiewicza

Związany jest z Teatrem Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu, Teatrem Muzycznym „Capitol” we Wrocławiu i Teatrem Dramatycznym w Warszawie. Jest członkiem Kabaretu na Koniec Świata, gdzie wciela się w rolę między innymi wuefisty, pana Miecia, w cyklu skeczów Rada pedagogiczna.

 

Sebastiana Stankiewicza wystąpił w wielu filmach i serialach telewizyjnych. Można go zobaczyć w w serialu komediowym Ucho Prezesa czy serialu Ojciec Mateusz. W 2019 roku dołączył do stałej obsady serialu Świat według Kiepskich. Wystąpił również w takich filmach jak między innymi 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy, Bez wstydu, Listy do M. czy Bodo.

 

Wystąpił również  w teledyskach do piosenek DJ-a Remo My Music Song You can dance, Był uczestnikiem dziewiątej edycji programu rozrywkowego Polsatu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami w 2019 roku.

 

Źródło zdjęcia: Wikpedia, CC-BY-SA 2.0 

Wydarzenia

Sebastian Stankiewicz - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Sebastian Stankiewicz ?

Miejscowości, w których Sebastian Stankiewicz wystąpi w najbliższym czasie: Pasłęk, Starogard Gdański, Poznań, Łódź, Kraków, Leszno, Bydgoszcz, Rzeszów, Rybnik, Warszawa, Wrocław, Toruń, Grodzisk Mazowiecki, Otwock, Lublin, Chełmek, Piotrków Trybunalski.

Fani lubią też

Zobacz też