Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Miejsce Lotnisko Piotrków Trybunalski

Lotnisko Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski, Przemysłowa 48
Lotnisko Piotrków TrybunalskiOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Lotnisko Piotrków Trybunalski położone jest na południowym skraju miasta, pomiędzy torami kolejowymi a wylotem drogi na Radomsko. Pierwszy lot na terenie lotniska miał miejsce w roku 1913. W 1981 roku na lotnisku odbyły się tu pierwsze międzynarodowe zawody śmigłowcowe, czyli IV Śmigłowcowe Mistrzostwa Świata. Lotnisko Piotrków Trybunalski jest miejscem, gdzie organizowane są wszelkiego rodzaju wydarzenia kulturalne oraz koncerty. Odbywające się w obiekcie zróżnicowane atrakcje, dedykowane są zarówno starszym, jak i nieco młodszym uczestnikom. Bilety na nadchodzące eventy i imprezy muzyczne dostępne są na eBilet.pl.

Piotrków Trybunalski – o miejscowości

Piotrków Trybunalski to miasto położone w centralnej Polsce, znane z charakterystycznej architektury, zwłaszcza z renesansowej zabudowy w centrum, która nadaje mu niezwykłego uroku. Znajduje się tam wiele zabytkowych budynków, takich jak Zamek Królewski, Ratusz Staromiejski czy Kolegiata św. Trójcy. Piotrków posiada także liczne muzea, które prezentują historię regionu i kulturę.

Lotnisko Piotrków Trybunalski – wydarzenia

Odbywające się tu wydarzenia stanowią doskonałą propozycję dla osób, szukających ciekawych pomysłów na relaks i odpoczynek. Dlaczego warto odwiedzić Lotnisko Piotrków Trybunalski? Na koncerty tłumnie przybywają widzowie w każdym wieku. Obiekt uznany jest za wyjątkowe miejsce z kameralną atmosferą, które gromadzi fanów muzyki na żywo niezależnie od gatunku. Na nadchodzące wydarzenia na Lotnisku Piotrków Trybunalski bilety dostępne są w sprzedaży na platformie eBilet.pl.

Jakie atrakcje zorganizowało Lotnisko Piotrków Trybunalski? Wydarzenia, które miały tu miejsce, to przede wszystkim wyjątkowe propozycje eventów, które doceniają wszyscy miłośnicy rozrywki. W obiekcie odbyła się m.in. impreza motoryzacyjna King of Poland i Game of Stance. Koncerty, w których biorą udział odwiedzający Lotnisko Piotrków Trybunalski, cieszą się dużą popularnością, o czym świadczy liczba biletów, sprzedawanych na te imprezy. Obiekt chętnie odwiedzają mieszkańcy z miasta, jak i z okolic. Na wiele spośród nadchodzących wydarzeń, organizowane przez Lotnisko Piotrków Trybunalski, bilety są do nabycia na eBilet.pl.

Lotnisko Piotrków Trybunalski – koncerty

Odbywające się na Lotnisku Piotrków Trybunalski koncerty to inicjatywy, na które tłumnie przybywa publiczność nie tylko z miasta. To propozycja rozrywki przeznaczona wszystkim miłośnikom kultury, ale również tym, szukającym niezapomnianych wrażeń. Realizowane na Lotnisku koncerty i wydarzenia kulturalne to jedyne w swoim rodzaju atrakcje. Nie sposób tego przegapić. Wyjątkowa rozrywka z pewnością przypadnie do gustu niejednemu widzowi.

Dlaczego warto zapoznać się z repertuarem Lotniska Piotrków Trybunalski? Eventy, które mają tu miejsce, stanowią doskonałą formę spędzenia czasu wolnego z rodziną czy przyjaciółmi. Kalendarium nadchodzących wydarzeń, odbywających się w obiekcie prezentuje się naprawdę obiecująco. To ciekawe występy znanych artystów, którzy na pewno dostarczą mnóstwa przyjemności swoją muzyką. Zachęcamy do śledzenia aktualności związanych nadchodzącymi imprezami kulturalnymi. Na organizowanych wydarzeniach obowiązuje biletowanie – na Lotnisko Piotrków Trybunalski bilety dostępne są online.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Lotnisko Piotrków Trybunalski?
Lotnisko Piotrków Trybunalski znajduje się przy ul. Przemysłowej 48.
Jakie wydarzenia odbywają się w Lotnisko Piotrków Trybunalski?
Na Lotnisku Piotrków Trybunalski odbyła się m.in. impreza motoryzacyjna King of Poland i Game of Stance.
Kiedy powstało Lotnisko Piotrków Trybunalski?
Lotnisko Piotrków Trybunalski powstało w 1959 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też