Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Koncerty Pop Igor Herbut - Solo

Igor Herbut - Solo

Organizator: Music Clue Michał Sadanowicz

Igor Herbut - SoloO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Igor Herbut w Gliwicach, Gdańsku, Wrocławiu! Zapraszamy na solowe koncerty Igora Herbuta. Igor Herbut bilety już w sprzedaży. 

Igor Herbut Solo 2022

Lwia część, Tu, Pollock, Pizno... jak dawno tego nie grałem. Tylko w domu, w pokoju przy pianinie… a chciałbym dla Was.

I chciałbym zaprosić Was wszystkich do swojego pokoju, ale wszyscy się nie zmieścicie. Więc postanowiłem, tak jak w 2019 roku, na kilka wieczorów przenieść mój dom i moje pianino - do Was. Wtedy mówiłem o tych spotkaniach tak: „Już w marcu trasa pt. ,,Lwia część”.

Będę grał na pianie i opowiadał, a później będziemy mogli porozmawiać sobie o różnych sprawach. Nie mogę obiecać, że takie godzinne spotkanie naszpikowane moimi emocjami, intymnością i liryką Was nie zawiedzie i nie znudzi, ale obiecuję, że dam z siebie wszystko.” I teraz też tak będzie, ale dam z siebie jeszcze więcej, bo jeszcze więcej przeżyłem.

Minęły 3 lata. Na świat przyszedł Kai. Zadebiutowałem jako Igor Herbut albumem „Chrust” (zagram dla Was „Jasny”… i „Tańczmy”… i „Latające Słonie”, ojeju ile ten koncert będzie trwał! Ale nie martwcie się, zadbamy o to, by fotele były wygodne a sale kameralne i przytulne). Spotkacie się ze mną?”

Uwaga: wejście dzieci do lat 5 za darmo, bez osobnego miejsca siedzącego.

Zobacz więcej

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też