Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Artysta Joanna Orleańska

Joanna Orleańska

Sprawdź wydarzenia
Joanna Orleańska SzczegółyOpisWydarzeniaJoanna Orleańska - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

wiek:
50 lat
data urodzenia:
05.07.1974
miejsce urodzenia:
Bytom
dyscyplina:
Aktorka (filmowa, serialowa i teatralna) oraz prezenterka telewizyjna
social media:

Opis

Joanna Orleańska to urodzona w 1974 roku w Bytomiu polska aktorka filmowa. W 1997 roku została absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu.

Rozwój kariery Joanny Orleańskiej

Związana jest z Teatrem Studio w Warszawie. Dała się poznać szerszej publiczności dzięki roli Alinki w filmie Macieja Ślesickiego Show oraz serialu telewizyjnego Złotopolscy. W 2008 roku wystąpiła w filmie Magdaleny Piekorz Senność.

 

Joanna Orleańska w swoim dorobku artystycznym ma wiele ról, które zdobyły uznania krytyków. Należą do nich między innymi filmy takie jak Słodko gorzki reżyseria Władysław Pasikowski, czy Pręgi w reżyserii Magdaleny Piekorz.

 

W 2014 roku była uczestniczką drugiej edycji programu telewizji Polsat Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Jej partnerem tanecznym był Przemysław Modrzyński. Z programu odpadli w czwartym odcinku, zajmując tym samym 9. miejsce.

Joanna Orleańska spektakle 2023

Joanna Orleańska jest aktorką, która świetnie odnajduje się zarówno w filmach jak i sztukach teatralnych. Spektakle 2023 z udziałem aktorki to między innymi komedia Weekend z R w reżyserii Wojciecha Błacha, gdzie wciela się w rolę Clarice. Na scenie oprócz aktorki można zobaczyć między innymi Anetę Zając, Roberta Wabicha czy Sebastiana Stankiewicza. To historia małżeństwa, które odnosi sukcesy w każdej dziedzinie życia lecz to tylko pozory. Żona ma pewną tajemnicę, którą będzie musiała utrzymać przez pewien czas przed mężem. To komedia pełna intryg i zwrotów akcji oraz czas pełen dobrej zabawy.

 

Źródło zdjęcia: Flickr

Wydarzenia

Joanna Orleańska - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Joanna Orleańska ?

Miejscowości, w których Joanna Orleańska wystąpi w najbliższym czasie: Otwock, Lublin, Chełmek, Piotrków Trybunalski, Poznań.

Fani lubią też

Zobacz też